Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki 40+ férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki 40+ férfi és egyedülálló?

Figyelt kérdés
Érdekelne mi az oka, hogy egyedül van.
2020. szept. 28. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Telik rá.
2020. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Van. Szakítottam ,mert kb hülyének nézett a párom. Kerestem volna 35 korüi partnert, lepattintanak valamiért az ilyen kor nők. A 20-25 közöttieknek viszont bejövök. Én sem értem.
2020. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Fiatalon meghalt a feleségem, és a mostani nők a lába nyomába sem érhetnek.

Azért meg nem leszek senkivel, hogy ne egyedül legyek. 45/F

2020. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is egyedül éltem. Már meg sem bírnám szokni, hogy mással éljek együtt.

Max. olyan kapcsolat jöhetne szóba, ahol csak találkozgatunk, olyat meg senki nem akar hosszabb távon.

2020. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Volt csalädom, gyerekekkel. Utána évekig élveztem az életet. Partizás Spanyolországban. Utazgatások. Szórakozóhelyek. Ez az év betett. ( Németország ) Zéró utazás, ugyanannyi parti. Most gondolkodom valami állandóban. Nem egyszerű. Diplomás magyar nőt nem találok a közelben. Németek közül pedig aki eddig szóba állt velem, az 100 év magány kategória.
2020. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Da
2020. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen
2020. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ezt már elég sokszor kiveséztük a baráti/ismerősi körömben.


Megpróbálom röviden: Az előző kapcsolatom ami kezdett kialakulni, kaptam egy nagy pofont, mivel én teljesen meg voltam győződve arról, hogy sínen van minden. Velem szakítottak. Aztán azt hittem, hogy lezártam, randizgattam, de valamiért elmenekültem mindég. Aztán rájöttem arra, hogy annyira egora (mellre) szívtam az előzőt, hogy ilyen hülye módon jött ki rajtam. Szóval még mindég durcizott az egom, ezen nagyon sokat dolgoztam és azóta már tiszta vagyok. De ennek már lassan két éve és megmondom őszintén "ellustultam", hogy nincs kétlábú társam, mert négylábú dorombolós "fajta" az van, már elég régóta, ő az a fajta csaj, aki még sosem csalt meg. :D (#imadomarohadekot😍)

Rájöttem, hogy tök jól elvagyunk ketten, persze korántsem ugyanaz, ugye...


Na, szóval így alakult. 🙃 Annyira nem bánom. Majd ha benéz az ablakon valami lehetőség akkor azt már nem fogom eldobni, hülye lennék, persze. :)


Nem lett rövid, bocsesz. 😅

2020. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Én tényleg jól érzem magam egyedül, és ezt nem csak úgy mondom!

Néha elgondolkodom, hogy mi lenne ha lenne valaki, de aztán végigveszem magamban az ismerőseim, és rájövök, hogy rohadtul nem cserélnék egyikkel sem!

2020. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38F, azaz majdnem 40-es: egy alapbetegség miatt.
2020. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!