Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire kevés párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés párom a Tinderen?

Figyelt kérdés
Tegnap letöltöttem a Tinder nevű alkalmazást. Kíváncsi voltam hogy hány nővel kerülök párba, hát csalódnom kellett. Mindössze 6 párt sikerült felmutatnom, valamint 12en kedveltek engem (őket ugye nem látom mert nem vagyunk "pár"). Ahhoz képest hogy én simán kedveltem 100+nőt, ez elég sovány eredmény. Nektek milyen tapasztalatotok volt eddig ezzel az alkalmazással? Nem itt akarok párkapcsolatot kialakítani, csak kíváncsi voltam mit gondolnak a külsőmről ismeretlen nők.
2020. okt. 3. 11:38
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha nem vagy extrém feltűnően jóképű, akkor ez újként teljesen elfogadható.
2020. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, de ez mind a regisztrációt követő 3-4 órában jött össze, azt követően semmi.
2020. okt. 3. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy nem elég?

Mindig abból az egyből kell kihozni a legjobbat.

2020. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó aránynak számít. Felső 10-20%-ban benne vagy. Ezt tapasztalatból mondom.
2020. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy vidéki nagyvárosban lakva van napi 1-2 matchem hosszú távon folyamatosan. Egy szerencsétlen barátomnak fél év alatt volt 5 matche.


Hidd el az a 3-4 jónak számít. És igen, a nők ilyen válogatósak, ez eddig nem tűnt fel? Az utcán szerinted 100 helyes nőből hánynak szoktál tetszeni? Ha már ott is tetszel 100-ból 3-4-nek, akkor az ugyanúgy jónak számít.

2020. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam még 10 kedvelést, ebből 2 match volt. Kár hogy csak homályosan mutatja azokat akik kedveltek (fizetni nem fogok ezért).
2020. okt. 4. 06:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napi (vagy 12 óránkénti?) 100-at jobbra húzod, akkor egy idő után sorra kerülnek a homályosak is, akik lájkoltak de még nem álltatok párba.
2020. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem mindegyiket dobja fel. Nagyjából látszik a homályos képen is hogy néznek ki, jó párat felismertem és direkt nem húztam jobbra (nem tetszettek), akikre várok azokat pedig nem dobja fel. De amúgy ez elég szar hogy ha egyszer már elutasítottad akkor nem tűnik el a kedvelők közül (ott marad a homályos képek között és akár később újra fel is dobhatja..)
2020. okt. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!