Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a párkapcsolatomban. Tudnátok tanácsot adni? Veletek ez hogy volt?

Figyelt kérdés

32 évesek vagyok(nő) , eggyütt élünk régebb óta a párommal. Egy pár napja beszélgettünk és szóba került az eljegyzés is, azóta elbizonytalanodtam hogy jól döntenénk e. Jól elvagyunk, nincsennek nagy veszekedések, max kissebb összeszólalkozások vannak kissebb ügyekben. Jó társam és jó ember,szeretek vele élni és szeretem, de sosem voltam olyan nagyon szerelmes belé, nem volt nagy lángolás meg kémia sem. A sokadik kapcsolatom már. Ő lenne az ideális férj meg pár a számomra, de elbizonytalanodtam.


Mi a véleményetek erről? Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudna róla írni? Ti hogyan döntenétek? Normális hogy megíjedek ettől?


2020. okt. 3. 12:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Emberileg tetszett, jól megértettük egymást, jól el tudtunk beszélgetni, a jövőbeli terveink, céljaink hasonlóak voltak. De nem férfiként tetszett meg.
2020. okt. 3. 12:59
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
És milyen a szex? Igények, passzoltok-e mint minőségben mint mennyiségben?
2020. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
E téren is vannak gondok, de jó a szex.
2020. okt. 3. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok nő van így ezzel. Nekem volt munkahelyi viszonyom egy 31 éves lánnyal, ő 8 éve volt együtt a párjával és hasonlóan érezhetett mint te mert ő kezdeményezett. Én győztem meg, hogy maradjon vele, a szakításunk után 9 hónappal összeházasodott vele, most pedig gyereket vár.


Te szeretnél neki gyereket szülni? Ammikor ránézel a gyerekedre, akkor szívesen látnád benne őt?

2020. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék gyereket, jó apa lenne, de mivel az esküvőben is elbizonytalanodtam, így ez nehéz kérdés.
2020. okt. 3. 13:56
 16/19 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ne erőltesd. Tényleg. Azon kapod majd magad, h más kell, és ez mindig így lesz. Megcsalod, ha gyereketek lesz, ő is szívni fog.

Az más kérdés, h szerintem mindenkivel így leszel, csak valakivel 1-2 évig "lángolni fogsz", aztán jön ugyanez, csak ott téged fognak csalni, hasonló okok miatt. Szóval ne tedd tönkre a mostanit azzal, h valójában nem is ő kell. Önző dolog szerintem.

2020. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Erre csakis te tudhatsz válaszolni. Én is úgy éreztem, hogy észérvek alapján tettem le a voksomat a párom mellett. Nagyon szeretem őt, jól megvagyunk az élet minden területén, a testiség is működik, mégis lelkifurkám volt, mert sosem volt meg az a hatalmas lángolás. Az elején sem. Az esküvőnk előtti napokban pánikrohamok jöttek rám. Elgondolkodtam rajta, hogy én ezt nem akarom, le kell mondani, rosszul döntöttem. Menekültem volna a helyzettől mindenáron és néha rajta is hasonlót éreztem. Két nappal az esküvőnk előtt a kanapén egymást vizslatva még arról beszélgettünk, hogy biztosan jó döntést hoztunk-e. Aztán eljött a nap. Hozzámentem és ki merem jelenteni, hogy életem legszebb napja volt. Minden bizonytalanság eltűnt és azóta sem tért vissza egy pillanatra sem vele kapcsolatban. Lehet, hogy sosem lángolt, de ő a másik felem, aki ugyan olykor halálra idegesít, viszont alapvetően elveszett lennék nélküle. Az, ahogy végig csináltuk ketten, kézenfogva a közös életünk eddigi mérföldköveit, számomra komoly bizonyíték.

Azóta rájöttem, hogy a döntéseim súlya vált ki pánikot belőlem. Pl. nagyon vágytunk babára, de már pánikolva teszteltem, hogy mi lesz ha pozitív, majd zokogtam, amikor megláttam, hogy negatív. Aztán megint pánikoltam, amikor tényleg pozitív lett.

Ezek olyan döntések, amik örökre megváltoztatják az életünket és minel idősebbek vagyunk, annál inkább érezzük a súlyát. Azt kell tudnod elkülöníteni, hogy a "pánik" milyen eredetű. Tényleg nem hiszel abban, hogy a megfelelő társ van melletted, vagy csak az agyad játszik veled!?

2020. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
5-ös, de azért a rózsaszín köd, és a kémia nem ugyanaz. Kémia azért nem árt, ha van.
2020. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 zol56 ***** válasza:
Azért kell egy tűz, hogy érezd azt az érzést. Persze le lehet élni úgy is egy életet, hogy csak jó ember. Meg mi van ha a másik rosszabb lesz.. Ez függ Tőled is. Függ a jelenegi párodtól is. Sőt, az élethelyzetetektől is. Sajnos mérlegelned kell. Gondold át mik a vágyaid, igényeid. A döntés a Tied.
2020. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!