Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Miert vagyoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Miert vagyoj ennyire elbizonytalanodva?

Figyelt kérdés

Van 2 ferfi. Az egyik akiert mindig odavoltam, hiaba randiztam massal, a szivem melyen o kell nekem, viszont alig latom es nem tudom, hogy van-e valakije vagy esetleg lehet e kozottunk valami.

A masik srac abszolut nem az esetem, viszont nagyon jol megertjuk egymast, foglalkozik velem es szeret is. Viszont itt nincs kemia.

A masik legnagyobb gond, hogy 1 szenvedelyem van, a magassarkuk, amit sokszor muszaj hordjak, illetve elvezem is a viseletet, de a 2.sraccal ez lehetetlen lenne, mivel borzaszto alacsony. De attol felek, hogyha nem jovunk ossze, soha nem talalok mast, nem lesz csaladom es amit mar nagyon szeretnek babazni. De soha nem vele kepzeltem el az eletemet. Mit tennetek?

24L


2017. szept. 4. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél a 2-al. Nem lennétek boldogok. És semmiről nem vagy lekésve a babázásról se. Találni fogsz mást hidd el. Én 30 vagyok de még én is találhatnék ha akarnék 😊
2017. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig igy kell gondolkodni rajta, egyik sem. Aki a megfelelo lesz azt rogton tudni fogod.
2017. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24 eves vagy az isten szerelmere! Nem 54 vagy 44, hogy az utolso peteid eresenek muzsikajara kell magadat ravetned az utolso faszi farkara, aki meg megpiszkal teged nagy undorral, mert mas mar neki sem maradt... nem is ertem mi a kerdes. Minek jonnel ossze olyannal, akit nem szeretsz, nem vonz, nem erdekel, es annyi a pozitivuma, hogy legyezgeti az egodat... amikor epp nem magassarku van rajtad persze. Egy hazassaghoz, egy gyerek vallalasahoz ennel ezerszer stabilabb kotelekre van szukseg ket ember kozott, es ha ezt magadtol meg nem erted, akkor meg nem is jott el az ido a babazasra szamodra.
2017. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!