Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bolt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bolt már olyan, hogy barátotok, haverotok (fiú) ki akart kezdeni veletek? Hogy állítottátok le úgy, hogy a barátság is megmaradjon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hál' istennek még nem bolt, és remélem nem is besz. :D
2010. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, a barátság mégis hogy maradna meg? Tudtad róla, hogy meleg? Bocsi, ő akart hetero sráccal kezdeni, elküldeném a fenébe. Az már nem barátság, ha nem tartja tiszteletben a szexuális beállítottságodat. Nem neked kell megtartani a barátságot, hanem neki kell alapjáratba visszaállnia. Nem te léptél túl a barátságon, hanem ő.
2010. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

és esetleg Volt?

2010. aug. 7. 22:24
 4/6 Tomazolika ***** válasza:
Az én filozófiám a következő: Házinyúlra nem lövünk , csak ha támad!!! anyázd le és aztán meg mond neki hogy nincs harag. egy jó barát meg fog érteni!
2010. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem sosem volt, mondjuk én nő vagyok, de azt hiszem ez jelenleg mindegy, hogy nő+nő vagy férfi+férfi felállásról van szó, talán a férfiaknál sokkal érzékenyebb de határozottabb téma, egy homokos hapsit könnyebb lehet levakarni, mint egy leszbikus nőt, de adja a jó isten, hogy soha ne kerüljek ilyen helyzetbe :)
2010. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt még de egy baráti pofonnal elintézném : )
2010. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!