Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi nem akar 29 évesen gyereket és azt mondja soha nem is kell neki? 2-3 évente új kapcsolata van, mert valamiért mindig szakítanak valakivel, de persze ő sohasem hibás.

Figyelt kérdés

Azt mondja szeretne komoly kapcsolatot, bízk bennem, de nehéz neki mert eddig mindig átverték. Gyereket talán én sem szeretnék, illetve teljesen biztos még nem vagyok benne, nem tudom még véglegesen eldönteni. Kedves férfi, helyes is, van rendes munkája. Érdemes adnom neki egy esélyt? Volt már dolgotok hasonló típusú férfival?


24N


2020. okt. 5. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Normális ha egy férfi nem akar 29 évesen gyereket" Igen. Nem mindenkinek való a gyerek.


"és azt mondja soha nem is kell neki?" Nem normális: nem tudhatja, mivé változtatná az idő, de kizárja azt.


"2-3 évente új kapcsolata van, mert valamiért mindig szakítanak valakivel," Ez előfordulhat, belefér a szórásba.


"de persze ő sohasem hibás." Ezt a felelősség elutasításának hívják. Bár lehet, hogy tényleg annyira ostoba, és képtelen a több 2-3 éves kapcsolatokból tanulni.


"Azt mondja szeretne komoly kapcsolatot, bízk bennem," Persze, így könnyebben megfektet.


"de nehéz neki mert eddig mindig átverték." Annak nehéz, aki nem képes változni, fejlődni, okosodni. Ja, és a hülyéket verik mindig át.


"Kedves férfi, helyes is, van rendes munkája." Vannak hasonló kaliberű, de érzelmileg és pszichoszexuálisan felnőtt 29 éves pasasok is. Terjeszd ki az érdeklődési köröd.


"Érdemes adnom neki egy esélyt?" Hát, nem szoktam sratégiai tanácsot adni, mert a te életed.


"Volt már dolgotok hasonló típusú férfival?" Igen, ilyen voltam én is 29 éves koromban. Ott is hagytak a nők, de tkp jól jártak vele.

2020. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Normális ha egy férfi nem akar 29 évesen gyereket és azt mondja soha nem is kell neki? 2-3 évente új kapcsolata van," - ez idáig teljesen normális. "mert valamiért mindig szakítanak valakivel, de persze ő sohasem hibás." - na ez már nem...ha egy 2-3 évees kapcsolat kudarcba fut, annak 99%-ban 2 ember az oka, és az ember csak abból tanul, ha rájön, hogy ő mit rontott el.

"Érdemes adnom neki egy esélyt?" - persze. Ha nem adsz esélyt, soha sem tudod meg, mi lehetne belőle.

"Volt már dolgotok hasonló típusú férfival?" - nem, lévén hetero férfi vagyok:)

2020. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba ***** válasza:

Ne adj esélyt. Azzal éld az életedet, akit szeretsz, ha ez már ilyen matekozós dolog, akkor nem lesz belőle semmi jó.


Nem értem ezt a gyerek dolgot miért tartod idevalónak, nem akar se ő, se te.

Tehát eleve nem kell ásó-kapa kategóriában gondolkodni!

Lesz pár jó évetek, de nem lesztek összedrótozva gyerek, hitel, stb által.

2021. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!