Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nem is tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem is tetszem neki? Ha van ideálotok, akkor csak olyan barátnőt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tehát a mostani páromnál észre vettem a keresési előzményeit, és youtubeon rákeresett egy csajra aki pont úgy néz ki mint az exe. Az az érzésem neki ilyen az ideálja(hosszú szőkés haj, nagy kék szemek), de én egyáltalán nem úgy nézek ki. Valószínűleg nem is tetszem neki emiatt. Többször tett megjegyzést, hogy csúnya lennék rövid hajjal, ezért növesszem meg. Aztán persze hozzátette hogy szerinte minden nő csúnya rövid hajjal, de akkor is. Ennyire fontos a szépség? Már sosem fogom úgy érezni h elég szép vagyok neki? Az exemnél jobban éreztem h külsőre is tetszem neki, tehát össze tudom hasonlítani a kettőt.

2020. okt. 6. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Mondta, hogy hossz hajjal tetszenél neki. Ha tetszeni akarsz neki, növeszd meg a hajad.
2020. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1) Legyen már önbizalmad, veled van és nem az exével, ezek szerint mégiscsak "tudsz" valamit amivel túlteszel rajta.

2) Megkérdezed tőle, hogy akkor most nem tetszel így neki és nem szeret? Ha válasz nem akkor meg tudod mit kell tenned...


A mindennapi cselekedeteiből, az hogyan viselkedik veled vonj már le következtetést ne abból mit néz a YouTube-on. Ja és ne turkálj a másik gépében/telefonján mint valami 007 ügynök.

2020. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nincs önbizalmam sokszor.

Egyébként nem vagyok csúnya egyáltalán, egyszerűen máshogy nézek ki. A szemem zöld, a hajam meg inkább sötét szőke, vállig érő. Sminkben tényleg tetszem magamnak, anélkül meg olyan átlagos, az orrom picit nagy, de nem zavaróan, minden más rendben van. Csak ugye az ember nem tehet róla hogy néz ki, adok magamra, mindig igyekszem jól kinézni, de ha az sem elég, akkor nem tudok mit tenni.

2020. okt. 6. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!