Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez mit jelent? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez mit jelent? Mire véljem? Van értelme keresnem?

Figyelt kérdés

Sajnos én bántottam meg. Nem hittem neki. Többször léptem vissza mert féltem. De egyre jobban érzem,hogy szükségem van arra hogy mellettem legyen mert a szívem szakad meg.

1 év után újra beszélünk.

Egyik pillanatban látni akar majd meggondolja magát.

Mondtam neki hogy akkor nem keresem és azt mondta jó. De mikor vissza kérdezek,hogy tényleg ezt akarja-e azt mondja nem,nem ezt akarja. Kérdezem,hogy mit akar tőlem azt mondja nem tudja. Együtt is aludtunk(csak aludtunk) a napokban és úgy állt hozzám mint még soha. Homlok puszi, ölelések stb. Azt mondta,hogy nagyon jó érzés volt neki is.


2020. okt. 6. 19:09
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megelégelte, h csak huzigàlod az oroszlàn bajszàt, és végre megdugna.


Így elsőre.

2020. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Feküdtem már le vele Nem is egyszer szóval nem ezen van a hangsúly. Ha nagyon akart volna közeledett volna szexuálisan hozzám mert nem ez lett volna az első. De csak átölelt egy puszit a homlokomra és aludtunk. :)

(7 éve ismerem)

2020. okt. 6. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg ő is bizonytalan, fél, hogy megint megsérül lelkileg. Egyszer végre el kellene beszélgetnetek őszintén, hogy ki mit akar a másiktól, és hogy kinek milyen félelmei vannak.
2020. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak hulyit, mert mar nem akar semmit ugy. Hany evesek vagytok?
2020. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy egy játszázós gyerek vagy, de dugni jó leszel. Az, hogy most nem tette meg, nem jelenti, hogy komolykodik, csak van neki olyan, aki kielégíti. Szóval, tesz rá, hogy vagy neki, vagy nem.
2020. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!