Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom(elvált) még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom(elvált) még nem vállalt fel a fecebookon. Nem hza fel magától a témát. Mi lehet szerintetek? És még van egy furcsa dolog.A fia elől dugdos engem, pl. Ha vele van nem telefonál nem veszi fel. Nem említ meg engem neki.

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Biztosan vár, hogy komoly dolog lesz-e. köztetek.

2020. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A facebookot hagyjuk már könyörgöm!

Azért mert valaki nem rak ki közös képet, vagy ott nincs kapcsolatban, akkor addig gyakorlatilag nem is létezik???? Nem értem ezeknek az embereknek a gondolkodását...ja és persze 40-50 felett is vannak ilyenek...


A másik, nem vállal fel a gyereke előtt..valóban lehet, hogy egyszerűen még nem biztos semmiben...amit kb 1-es is ír.

2020. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
felesége van még mindig nem akar lebukni
2020. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2020. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem akarja, hogy a gyereke tudjon rólad. Facebook is emiatt van. Majd ha biztos már veled kapcsolatban, majd más lesz.
2020. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hahh.. Az enyem majdnem 3 ev utan sem vallalt fel sem a neten sem a valo eletben.. Mindig egyedulallokent volt fent, meghagyva a kiskaput.
2020. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem örülj neki, hogy rendes pasit találtál, aki tényleg törődik a gyerekével, és fontos neki, hogy a gyerek csak olyannal ismerkedjen meg, aki tényleg komoly. Egy gyereknek nem tesz jót, ha boldog boldogtalannak mutogatják, hogy na tessék itt van, most vele járok. Készülj fel, hogy mindig a gyerek lesz az első, te csak utána jössz, és ez így is van jól. Ha ez nem felel meg, ne rabold ennek az apukának az idejét. Onnan fogod tudni, hogy komoly, ha majd bemutat a gyereknek. Nagyon becsüld meg, ritka sz ilyen
2020. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Elküldtem véletlenül... Ritka az ilyen férfi. Ebből tudhatod, hogyha gyerekeitek lesznek velük is így bánik majd.
2020. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Biztos hogy elvált? Láttad a papírt? Tuti nem vált el és azért nem vállal fel, nehogy az asszony megtudja hogy szeretője van a férjnek
2020. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem beszélitek meg, egyáltalán mióta vagytok együtt? A Facebook nevetséges, van aki hosszú, boldog házasságban sem tünteti fel a kapcsolati státuszát. Mondd meg neki, hogy szívesen megismernéd a gyerekét, akkor kénytelen színt vallani.
2020. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!