Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa a barátom?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt,jól megvagyunk,de néha furcsa dolgokat mond mikor kettesben vagyunk,mint pl : "kisbaba vagyok oà-oà,szopizni akarok kérek cicit!" vagy "kicsi vagyok és gyenge,nem bírom el a bögyörőmet,segíts tartani pisilés közben!" Egy 28 éves,188 cm-es 85 kg-os pasiról van szó,aki gügyögve adja elő ezeket az ökörségeket..
2017. márc. 5. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kicsit infantilis

beszéltél vele erről?


24F

2017. márc. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, furcsának is lehet nevezni. Én jobban szeretem ha egy férfinak tényleg van humora, és nem csak annak próbál látszóani.
2017. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gagyi szerepjáték :)


De nincs vele baj van nők akik szeretik ha egy férfi gagyaraszik :)

2017. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjáték, a rosszabb fajtából.
2017. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is furi.Vhol a nevelteteseben keresendo a hiba.
2017. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktátok meg, hogy gügyögve beszéltek, és csak véletlenszerűen beközli ezeket, igen, fura. Ellenkező esetben nyilván nem (mi is szoktunk röhögcsélni és ilyeneket mondani, de nyilván köztünk ez okés)
2017. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!