Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez átok komolyan, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez átok komolyan, miért kerülök mindig ilyen kellemetlen helyzetbe a pasik előtt?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe amiből a pasi arra következtethet hogy nekem bejön. Holott nem is. Teljesen véletlenül alakul így, el se hinném ha nem tapasztaltam volna már meg többször.

Nagyon furcsa, olyan mintha valami misztikum direkt tervezné így és engem szivatna. Csak nekem ezekből

félreéetésekből károm lesz.


2020. okt. 14. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha valami konkrétumot megemlítenél, akkor lehet, hogy válaszolni is tudna valaki érdemben.
2020. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 orton ***** válasza:
24%

Láttam egy interjút egy egyetemen ahol megkérdeztek x lányt és x fiút hogy szerintük van-e barátság lányok és fiúk között. Minden fiú azt mondta hogy nincs és minden lány azt mondta hogy van. :) Minden lányt megkérdeztek hogy van-e fiú barátuk és mind azt mondta hogy van, legalább egy. :) Utána azt is megkérdezték a lányoktól, hogy szerintük tetszike a fiú(k)nak és minden lány azt mondta hogy szerintük igen. :) Utána megint megkérdezték a lányokat, hogy biztos van-e barátság lány és fiú között és erre is azt mondták a lányok hogy van. :)


Hát ezért. Ne tartogass rakás pasit talonban, akár jó indulatból se, mert nem akarod a szemébe mondani hogy nem tetszik. Egyébként meg minden pasi szexet akar, egyik se kíváncsi a barátkozásra. Így állj hozzá, hogy tiszta legyen lelkiismereted szólj az elején, bármilyen sértő és nagyképűnek tűnik is, utána már minden a csávó hibája ha ezután is álomba ringatja magát.

2020. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vmi példa?
2020. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!