Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő ezt miért találja ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő ezt miért találja ennyire viccesnek?

Figyelt kérdés

A felnőtt tartalom miatt írtam ide a kérdést, de nem párkapcsolati.

A sógornőm 0-24 szexuális tartalmú mémekkel-videókkal meg egyebekkel bombáz, ami már csak abból is fura amikor küldi a meztelen férfiak képét, hogy gyakorlatilag az öccse párja vagyok.

Ő 33 éves, van egy gyereke. Mégis kizárólag eddig terjed az IQ-ja, vagy a humorérzéke, vagy nem is tudom hova soroljam.

Számomra ezek főleg ebben a mennyiségben primitív dolgok.

Csak hogy az elmúlt fél órából említsek, küldött egy vibrátor verseny videót. Rendesen beszélgetni nem lehet vele, és ezeknél tényleg soha semmi érdekesebbet vagy más tartalmút nem küld, kizárólag a szexuális dolgokat. Én soha nem küldök neki ilyet, reagálni is csak hébe-hóba szoktam, szóval vehetné a lapot, hogy nem gondolom őket viccesnek :D


A kérdés meg valóban az, hogy ez neki miért ennyire vicces? Mi kattog az agyában, hogy ezt ennyire szórakoztatónak találja? :D


Nem vagyok vaskalapos, sem vallásos meg semmi egyéb, de ezeket max 10 évesen találtam volna viccesnek :D


2020. okt. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem leszbikus?
2020. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem, akkor nem hiszem, hogy pasikat küldözgetne :D de hogy valami nem oké az biztos.
2020. okt. 15. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:


- vagy szólsz neki és leáll ezekkel

- vagy nem szólsz és kikapcsolod a rá vonatkozó értesítéseket és nem nézed meg az üzeneteit

2020. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a bige b*szatlan, es abban bizik, hatha igy eljut az ocsibogyohoz, hogy mi az abra...
2020. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
80 körül mozoghat az IQja, az EQja meg még ennél is alacsonyabb. Mondjuk amíg hagyod, addig nem fogja abbahagyni, ideje meghúzni a határaid.
2020. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Add meg az egyik incelnek az elérhetőségét
2020. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Sok ember, sok érdeklődési kör. Vannak, akik tudományos dolgokat nézegetnek, mások pletykákat, politikát. Ő meg ezt. Mindenki megtalálja a szintjének valót. Ne nézd meg, töröld, ennyi. Nem vagy a pszichológusa.
2020. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy időben volt itt 1-2 figura akik rendszeresen szaró emberekről meg végbél-elváltozásokról linkelgettek, állítólag "vicces" körítéssel. Hát... nem igazán.
2020. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De volt egy csak házasság útján a családhoz tartozó részeges nagybátyám aki mindig berúgott húsvétkor és aztán primitív verseket küldözgetett mindenkinek.


Ennek nincs mélyebb jelentése, egyszerűen neki ez a vicces. Le kell tiltani, többet nem tud majd küldeni.

2020. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1) Szólsz az öcsédnek hogy miket küldözget a nője és figyeled a reakcióit.

2) Ki mit tart viccesnek. A pasik meg pucér nők képeit, meg hasonló mémeket küldözgetnek egymás között. Valószínűleg nem akar semmit csak szimplán eltér az úgymond humorérzéketek. Ez van, másképpen gondolkodtok, nem a te párod hanem az öcsédé, de ettől még családtag.

3) Nem reagálod le a hasonló üziejit. Valószínűleg nem csak te kapod hanem még x db barátnője is. Amíg azok közül csak egy is van aki hasonlóan viccesnek tartja addig pozitív megerősítéseket kap és azt gondolja ez mindenkinek vicces.

2020. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!