Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kollégája nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám kollégája nagyon durván zaklat, még engem csesznek le, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még velem ordibálnak. Konkrétan 23 évesen heti szinten többször követett, megfigyelt, hazudozott rólam, még a wc-re is jött utánam. Ruhával és időponttal. Még azt is visszamondta, hogy mit merészeltem venni a gyógyszertárban. Parkban jött utánam, figyelgeteft stb. Buszra felült, buszmegállóban megfigyelt.


Utána egyből ment a telefon anyáméknak. Még én vagyok lebaszva, milor legutóbb jelentett, velem őrjöngtek, hogy miért merészelek ellene beszélni, mi bajom vele. Pedig csak annyit mondtam, hogy bámult XY, tuti megint jelent rólam. Nem eltúlzom. Olyat is terjeszt rólam, hogy prosti vagyok, "megbolondult", anno, hogy iskolát kerülök.


2020. okt. 16. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel:)
2020. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
És mit vettél a gyógyszertárban, elarulod?
2020. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapítót fogfájásra.
2020. okt. 16. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de elég nagy gond van a családi kapcsolatokkal, meg a bizalmi deficittel ha anyádék egy idegennek hisznek és nem neked... 23 éves vagy, állj a saját lábadra és költözz el otthonról. Utána ha lesz párod és zaklat a fickó az majd jól "elbeszélget" vele (bár amúgy is lekattan rólad, a tipikus zaklató nagyon besz.ri alak).
2020. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...

Ne foglalkozz vele.

2020. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Évek óta olvashatjuk a kérdéseket különféle verzióban, a múltkori verzióban is szerepelt a gyógyszertár is, meg az is, hogy anyukád tanár és jelentenek a kollégái, meg a volt tanáraid figyelnek. 100 Km-re mentél nőgyógyászatra, azt is jelentették stb...

Mire jó ez?

2020. okt. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert egyre durvább. Egyébként valószínűleg megbízásra csinálja. Ugyanis anyám szarrá kutat, amint kilépek, lopja, túrja a cuccaimat, az ajtómra lyukat fúratott, hogy éjszaka nézzen, ha beragasztottam a kulcslyukot, felvágta szikével. Most meg tépkedi le róla, hogy leshessen éjjel, majd közölje, hogy "meg kell mondani a doktor néninek, hogy nem tudsz aludni". Konkrétan pszichiátriai beteg az anyám, nem csak arról, hogy sajnos nála lakom. Sőt volt, hogy ki volt adva, menjen oda hozzám, de megmondta, akkor lebukik, fél...


Itt az egyetlen elmebeteg anyám, ezért védik.

2020. okt. 17. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Számos alkalommal lett már javasolva az elköltözés, vagy segítségkérés.
2020. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy feljelentem, ez bűncselekmény amit csinál, erre ment a telefon beköpni egyből. Amúgy nem tudtam a covid miatt elköltözni. De ez nem mentség, hogy otthon lakom, akkor zaklathat.
2020. okt. 17. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A járvány előtti években is olvastam már e kérdéseket.
2020. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!