Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a nőket hordozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nőket hordozzák a tenyerükön?

Figyelt kérdés
forditva miért nincs igy sosem?
2020. okt. 17. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem bírnak el. Csírák a nők.
2020. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy ferfit mit kene a tenyerunkon hordozni?
2020. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy normális párkapcsolatban a nő is a férfi kedvében jár, kedveskedik neki, próbálja boldoggá tenni. Ha egy pasi nála kategóriákkal jobb nőre vágyik, akkor jön az, hogy a nőt le kell nyűgözni, állandóan pitizni neki, mindent megvenni.
2020. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Örülnék egy olyan férfi ismerettségének, aki a tenyerén hordozna legalább lelkileg.


Fordítottját viszont tapasztaltam, aminek eredménye az lett, hogy túl ragaszkodónak lettem minősítve és hogy nem kapott mellettem levegőt, így el lettem hagyva. Na mármost én örülnék egy túlságosan ragaszkodó férfinak. 38N

2020. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
A legjobb az lenne, ha egyik se tenné a másikkal, mivel két egyenrangú, felnőtt emberről beszélünk. Persze alkalmanként lehet (a másiknak születésnapja van - vagy éppen neked, akkor ő téged -, valamelyikőtök éppen felakarja vidítani a másikat, illetve bizonyos életesemények idején), de amúgy... Két felnőtt ember esetében elég problémás, ha az egyik a másiknak így alárendelődik, ráadásul önként.
2020. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
4-es. A férfiak szeretik a ragaszkodó nőket, csak a te volt párod azért volt veled, mert nem volt neki jobb. Ki ne szeretné ha fontosnak érezné magát a másiktól? Kamu duma ez a ne ragaszkodj hozzám. Inkább úgy lenne helyes, hogy TE ne ragaszkodj hozzám ennyire. A fix szex még oké, de ne vidd a többit túlzásba!
2020. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Sose hordozz a tenyereden egy férfit se. Nem érdemlik meg. Minél inkább kedveskedsz, annál inkább taszítani fogja és a végén majd azt vágja a fejedhez, hogy mennyire alárendeltként viselkedsz, meg nyomi vagy. Mèg ha ez nem igaz, akkor is. Inkàbb legyèl flegma p*csa, akira vadàszni tud ès akiben van r*banc hajlam, aki átveri, azt szeretik ezek. A normàlis nőket nem értékelik. Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge...

de sajnos ez személyes tapasztalat. Szar érzés mikor egy k*rvát választ helyetted a párod. :/

2020. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
A nőket sem szoktám, ez csak egy szófordulat.
2020. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Akit szeretenek, azt a tenyerükön hordozzák. A férfiak is. Nem mindegyikat, igaz, de nem is minden nőt.
2020. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. 45 elmúltam, de sosem hordozott senki a tenyerén. És a valóságban sem tapasztalom a környezetemben, hogy bármelyik nőt is hordozná bárki is.
2020. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!