Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég megtudtam a barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megtudtam a barátnőmről,hogy mielőtt megismerkedtünk vállalt szexuális szolgáltatást.Elmondjam neki,hogy tudok erről?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,én 37 ő 45 éves.Volt egy hosszú kapcsolata két gyerekkel maradt,lakáshitellel a nyakán,amikor elhagyta őket a párja.Nagyon nehéz helyzetben volt.Most viszont megtudtam munka mellett vállalt szexuális szolgáltatást is.Igazából ez engem nem zavar,elmondjamneki hogy tudok róla?

2020. okt. 17. 20:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
7. válaszoló,nem hinném hogy ezren szétdugták volna.4 műszakban dolgozik,10éve ugyanott,ami azt jelenti egy nap nappal,egy nap éjjel,két nap szabad,tehát heti 2 nap fogadhatott kuncsaftokat csak délig,mert utána hazajöttek a gyerekek az iskolából,hétvégéken mivel otthon voltak szintén nem megoldható.Kb fél évig csinálta az kb. 50 pasi legrosszabb esetben.A 40 körüli nők után nincs akkora kereslet,szerintem minden alkalomra nem is akadhatott,ha valamelyik gyerek megbetegedett,szintén nem fogadhatott kuncsaftot,tehát ez a szám biztos kevesebb ,mint50.A volt feleségem legalább 6 pasival megcsalt,az mennyivel jobb?
2020. okt. 18. 12:18
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell magyarázkodni. Ha neked így megfelel akkor hajrá.. De szerintem aki kurvának áll az biztos hogy nem áll meg 50 pasinál.


#7

2020. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Tevedes azt hinni, hogy a 40-es krvakra nincs igeny.


Leteznek, tehat van.

2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Amúgy elég itt körülnézni a fiatalok is 35-40-es nőket akarnak. Tapasztalat én 37 vagyok és isszonyú sok 20-30 közötti pasi próbálkozik nálam.
2020. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad meg ezt, kérdező? Biztos, hogy igaz?
2020. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15. válaszoló,teljesen véletlenül,szinte hihetetlen módon.Mint írtam válásom után párszor prostiztam,de sok hirdető képeit ,akikkel nem is votam,elmentettem ,mert tetszettek.Ezt a régi asztali gépemben tartottam,ami idővel gyakran lefagyott,kikapcsot magától,meg ilyesmi ezért félreraktam és vettem helyette egy laptopot,ami a munkámhoz jobb is mert vihetem magammal ha kell.A régi gép ottmaradt az íróasztalnál évekig be sem volt kapcsolva.Két hete elromlott a laptop,de meg akartam nézni a emailjeimet,próba-szerencse bekapcsoltam a régi gépet.Elindult,megcsináltam,amit kell,aztán ha már úgyis bekapcsoltam,megnéztem miket tároltam el anno.És abban a mappában,amiben a szép lányokat tartottam,megláttam őt.Az arca ugyan ki volt takarva,de a testét megismertem,annyiszor láttam már,hogy minden kis részletét ismerem.Másnap kész lett a laptop.Ha csak egy napig várok talán meg se tudom,másnap újból be akartam kapcsolni a régi gépet,még jóformán be sem indult,azonnal kikapcsolt magától.Azóta nagyon sokat gondolkodom erről,hogy vajon mindenképp meg kellett tudnom,vagy miért történt ez?
2020. okt. 21. 20:45
 17/26 anonim ***** válasza:
És ebből az elmentett képből honnan tudod hogy nem sokáig csinálta?
2020. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igazából csak sejtem,fél évig lakott egyedül a gyerekekkel,utána a nővére hozzáköltözött a gyerekével,mert valami magánéleti zűrje volt.Azt mesélte,akkor már jobb volt,mert ő is beszállt a költségekbe.Annak azért örülök,hogy nem mástól tudtam meg,hanem így derült ki.
2020. okt. 21. 20:58
 19/26 anonim ***** válasza:
De bármikor felismerhetik. Nekem is vannak gyerekeim, de soha nem süllyednék eddig. Amúgy ha rajta múlik soha nem tudod meg, nem őszinte veled. Bár mit lehet várni tőle...
2020. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Így igaz,felismerhetik,ez ellen nem tudok semmit tenni,legalább nem fog felkészületlenül érni.Az életben az a szép,hogy bármi megtörténhet,és az a rossz,hogy meg is történik...
2020. okt. 21. 21:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!