Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég megtudtam a barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megtudtam a barátnőmről,hogy mielőtt megismerkedtünk vállalt szexuális szolgáltatást.Elmondjam neki,hogy tudok erről?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,én 37 ő 45 éves.Volt egy hosszú kapcsolata két gyerekkel maradt,lakáshitellel a nyakán,amikor elhagyta őket a párja.Nagyon nehéz helyzetben volt.Most viszont megtudtam munka mellett vállalt szexuális szolgáltatást is.Igazából ez engem nem zavar,elmondjamneki hogy tudok róla?

2020. okt. 17. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen meg történik...

Az milyen durva lesz ha a gyerekei barátai, esetleg Apuka ismeri fel. Durva...

Mindegy, mások vagyunk. Sajnálom, azért szerintem zavar téged.

2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Persze,azért nem mindegy,de ezért nem esem a torkának,vagy nem kurw8zom le.
2020. okt. 21. 21:36
 23/26 anonim ***** válasza:
Lehet én gondolom rosszul, de azért ez elég kemény dolog ahhoz hogy el hallgassa. Szóval ha őszintén elmondja akkor van lehetőséged dönteni, hogy akarsz-e így élni. Így lehetőséged sem volt, mert sunnyog. Az is durva hogy ezt csinálta régen, de az is hogy annyi nincs benne hogy felvállalja.
2020. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én sem úgy kezdtem az ismerkedést,hogy -figyelj,drágám,amíg nem volt kapcsolatom,előfordult,hogy prostikkal dugtam-engem is imerhet fel valamelyik volt szolgáltató,persze ennek nagyon kicsi az esélye.Mostmár hogyan hoznám fel,abszolút előnyben vagyok,nem volna fair.
2020. okt. 21. 22:09
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2021. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk,még nem mondtam el neki,hogy tudok a múltjáról.Valószínűleg nem is fogom.Nem is foglalkozom vele ,már csak ritkán jut az eszembe.
2021. dec. 11. 10:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!