Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak elő itt nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak elő itt nők minden nap ezekhez hasonló történeteket? Kb. 1:10000000000000 az esélye, hogy igaz.

Figyelt kérdés

"Voltam lelkileg bántalmazó kapcsolatban. Kapaszkodj meg: CSÚNYA volt a párom, én pedig a férfiak túlnyomó többsége szerint egy szép nő vagyok (illetve akkor még inkább csaj).


Volt, hogy leszólítottak szórakozóhelyen, hogy ki nekem az a srác, ugye nem a pasim, mit keresek vele. Szóval nem én találom ki...


A kapcsolat elején mézes-mázos, aranyszívű volt, mellé meg szórakoztató is, ezért (is) adtam neki esélyt, pedig külsőre taszított, de azt hittem, majd a jelleme miatt legalább "megszokom" a külsejét, nem fog zavarni.


Pár hónapig tudta tartani magát, aztán elkezdett bántani.


A dolgok, amiket megengedett magának:


- Nyitott kapcsolatért való könyörgés, begyepesedettnek nevezett, amiért hűséget várom el.


- A régi plátói szerelmét hajkurászta elvileg csak "baráti" alapon, aztán bőgve hívott engem fel, miután a csaj ignorálta egy buliban.


- Legkisebb nézeteltéréskor is leqrvázott, lehordott mindennek és a családomat is.


- Mindenért beugatott a külsőmre (ha nem sminkeltem magam, akkor majd ő "megtanít jobb nőnek lenni", modelleket mutogatott, hogy hogyan emeljem ki magamon ezt meg azt, ha sminkeltem, akkor meg műanyag ribinek hívott, valamint minimális borostáért azonnal megszólt, hogy neki egy idő után nem fog felállni rám).


- Ha neten veszekedtünk, rendszeresen pofonnal fenyegetett.


- Szakításkor öngyilkossággal zsarolt.



Ezzel szemben a mostani párommal nyugodt, normális életem van, nagyon szeretjük egymást, soha nem bántott (nem azt mondom, hogy soha nem vesztünk össze, de mindig sikerült normálisan rendezni) és ő egy vonzó, jóképű férfi."



"Az első pasim volt a legrosszabb: bantalmazo, önző személy volt, aki mindig másokat hibaztatott a saját szerencsétlensége miatt. Nem nézett ki jól, átlagos magasságú vplt, nálam kicsit alacsonyabb, ilyen kis vézna típus. Nem volt végzettsége, alkalmi munkái voltak, de mindenhonnan elkuldtek. Volt, hogy én vettem neki a kaját, én főztem rá, ruháztam, pedig még egyetemista voltam és diakmunkam volt csak, meg ösztöndíjam. Mellette sportoltam és mindig csinosan öltözködtem, szóval nem olyan vagyok, aki nem ad magára. Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen pasi megbecsül egy ilyen lányt, de nem. Az ismerkedeseim során is az jött le, hogy azok a pasik, akik nem sikeresek a nőknél elkezdik gyűlölni őket és az első naiv nő issza meg ennek a levét, aki hajlandó szóba állni velük.


A mostani párom - persze még jó pár hülye után, aiket kifogtam - egy fejjel magasabb nálam, mindenfélét sportol, extrém sportokat is, diplomás, igazi nagymenő a munkájában, bőven fél millió fölötti a havi bevétele. Az autója felső kategóriás és mindemelett baromi intelligens, kedves, figyelmes, művelt, okos, elkepeszto a kommunikációja. Ha elmegyunk társaságba, én csak hátra dolok és élvezem, ahogy mindenkit levesz a lábáról, es mindenki az egekig dicséri nekem."



2020. okt. 17. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt eszrevettetek, hogy a pontozas mindig ugy nez ki, hogy a nok fele huz? No irta a sztorit, ergo egybol igazkent kezeltetek es felpontoztatok, akinek tetszik. Aki meg leirta, hogy a sztori maskor gyulolkodesre lett eloadva es mi benne a logikai hiba, azt lepontoztatok, mert ferfi.
2020. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tettem egy kísérletet, privátban elmagyaráztam, hogy semmiféle bántalmazó kapcsolat nem volt és nem minden arany, ami fénylik, teljesen nyugodtan, érvelve magyaráztam. Hát, nem tettem zsebre, amit kaptam. :D
2020. okt. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!