Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyabban érdeklődik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabban érdeklődik, vagy csak szexet akar? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha érdeklődik és kíváncsi velem kapcsolatban mindenre(kivéve a szexuális tapasztalataimra), beavat szép fokozatosan a saját életében történt dolgokba(zárkózottabb típus), nem nagyon tesz szexuális utalásokat( csak néha viccből), nem nyomul, amikor először beszéltünk kicsit zavarba jött... stb.


Mennyi az esélye hogy csak szexelni akar?


2020. okt. 20. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudja milyen vagyok az ágyban :)))
2020. okt. 21. 11:35
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Erről beszélek. Nem is érdekli milyen vagy az ágyban, annyira tetszel neki szerintem.
2020. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idősek vagytok? Randizni nem hívott el? Mert Én itt haverkodást látok inkább, semmi szexre, vagy kapcsolati dologra utaló dolgokat.
2020. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Haverkodas? :)) ahh... kétlem. nagyon nagyon kétlem
2020. okt. 21. 12:43
 15/16 A kérdező kommentje:
Aludtunk már együtt. Csak a szexet még korainak éreztem :D m1, hosszú történet. Élőben ismerkedtünk meg, de 3 hét után haza kellett jönnöm onnan, ahol megismerkedtünk. Másik országban van. Neten tartjuk a kapcsolatot.
2020. okt. 21. 12:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így megint más a történet. :D
2020. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!