Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, hogyan élitek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, hogyan élitek meg az időnként felbukkanó harmadik felet?

Figyelt kérdés
Akár a nő akár a férfi részéről felbukkanó új hódolókat. Megbeszélitek egymással? Titkolni kell egymás előtt? Mikor engedtetek a kisértésnek és mikor mondtatok határozott nemet egy harmadik félre?
2020. okt. 23. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy van hogy a férjem kicsit meghízott, elhanyagolta magát, én meg lefogytam megcsinosodtam. Szóval nálunk mindig is én voltam az akinek akadt hódolója, de annyira szerettem mindig a férjem hogy zsigerből lepattintottam mindenkit. Viszont ennek ellenére a férjem sokszor szememre hánsta hogy kitudja kivel kavarok -mert valóban ő előtte nem voltqm az a hűséges típus - viszont ö hozzá igen,de mivel állandóan ilyesmiket feltételezett rólam, kénytelen voltam hallgatni arról ha valaki kikezd velem nehogy olaj legyen a tűzre.

A gyerekek nem rég "kirepültek", még mindig szeretem a férjem és vele tervezem a jövőt, de vágyom a kalandra és hogy nőként kezeljenek. Ezért pár hete megcsaltam őt, elsőre lelkiismeret furdalás nélkül, viszont azóta is tart, és ez egy olyan teher amit nagyon nehezen cipelek. Ki kellene szállni belőle - érzelmileg nem is kötődöm a harmadik félhez amúgy sem, csak kissé kínos lenne mert naponta találkozom az illetővel. Szóval most nem érzem túl jól magam, tudom egyem meg amit főztem.

2020. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%

A mi kapcsolatunk barátként indult, és segítettük egymást a csajozásban, fiúzásban. Utána megbeszéltük, hogy mi jött össze. Aztán egymásba szerettünk, de a korábbi felállás megmaradt, nem alakult ki semmiféle féltékenység köztünk. Szeretjük egymást, bízunk egymásba, nem félünk hogy elveszítjük a másikat. Úgy gondolkodunk, hogy miért ne kaphatná meg a másik bűntudat nélkül, ami jó neki, amire hajszolja a vágy. Mindent megbeszélünk előtte is utána is. A szaftos részleteket is, ami többnyire egy kiadós szexben végződik. Nálunk nem szakításhoz vezetett a másik tudtával történő félrelépés, hanem inkább egyre szerelmesebbek lettünk egymásba és egyre szorosabb lett a kapcsolatunk. Vettünk már részt párcserés kapcsolatban is, egymás előtt szexelve mással, szégyenkezés nélkül.

Annyira viszont vigyáztunk mindketten, hogy biztosan az enyém mindkét gyerek, és nekem sincs más nőtől gyerekem. Ezt megköveteli az egymás iránt érzett szeretet és bizalom!


Akiknek nincs ilyen kapcsolata a párjával, az lehetőleg ne lépjen félre, vagy jól titkolja. Ritka eset, hogy ilyen kapcsolat alakuljon ki, mint a miénk.

2020. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!