Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nelkulem ment el a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nelkulem ment el a parom?

Figyelt kérdés

Nektek mi arrol a velemenyetek ha nelkuletek megy el a parotok valahova?


Ram ertetlenul neznek, mert szamomra nem jelent gondot sem kezdtem el gyanakvasba...

Parom nagyon sokat dolgozott az utobbi idoben annal tobb is volt a munkahelyi gond.. Napok ota rosszul van, feszult. en regota mondtam neki hogy pihenjen, mert mindennap dolgozik.


Napokban mar volt hogy megkerdezett valamit haromszor mert nem tudta megkerdezte e annyira kimerult.

Vegul ugy dontott elmenne egy ket napra egy csendes helyre, kikapcsolt telefonnal; nelkulem.

En nyugodtan mondtam menjen hisz elhiszem hogy besokallt.



Szerintetek ez ennyire liberalis hozzaallas a reszemrol vagy mindenki mas a beteges gyanakvo???😂


2020. okt. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Hat azért hiba nem gyanakodni... nem az a baj hogy elment hanem miért kapcsolja ki a telefont hogy te se érd el...?

Nem furcsa neked egyáltalán?

2020. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
elég furcsa
2020. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk teljesen alap, hogy a közös programjaink mellett vannak külön programjaink is, időnként el is szoktunk utazni egymás nélkül több napra. Attól még, hogy szeretjük egymást nem kell mindent együtt csinálnunk, nem kell az egyikünknek végigszenvednie egy olyan programot, amit nem élvez, csak mert a másik szereti, ha meg nem bíznánk meg egymásban akkor nem lennénk együtt és kész. Én simán megértem a barátod, hogy most erre volt szüksége a feltöltődéshez és ha nem adott korábban konkrét okot a bizalmatlanságra akkor egy ilyen esettől nem kezdenék el gyanakodni.
2020. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
1-2 hétre szoktam lelépni, évi 4-5 alkalommal. Kell. Sok a köcsög, meg a buta csaj.
2020. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Sokfajta ember van, én teljesen megértem amúgy a párodat, néha nekem is jól esne 1-2, esetleg 3 nap kikapcsolt telefonnal, egymagamban, kicsit kitisztítani a fejemet. De azért a 3. napon már biztos elkezdene hiányozni a párom:P:)
2020. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is normális ez, ha láttad az előzményeit, hhogy mennyire van kikeszulve. Az én párom gyakran utazik el hétvégékre és ott biciklizik mert ez a szenvedelye, ilyenkor napi 2x jelentkezik be, de amúgy nem kommunikalunk egész nap.
2020. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!