Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K...ának számítanék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K...ának számítanék, ha exemtől pénzt fogadnék el szexért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
90%

"Ennyi kell, hogy ne legyenek gondjaim."

Akkor már inkább legyenek gondjaim...

2020. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
0%

32.-nek.


Oké! Akkor most kapcsold le a villanyórát 1-2 hétre! Vagy ne váltsd ki, a beteg nagyid gyógyszereit!

2020. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
95%

#33

Miért pont a villanyórát kapcsoljam le? Meg miért pont a gyógyszereket ne vegyem meg? Mert azok nem helyettesíthetők.

Villany helyett a vizet kapcsolom le, aztán meg hordom a kútról. Az ételen meg spórolok, hogy meg tudjam venni a gyógyszert is.

2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
75%

Most ez komoly?? Havi 30 ezerért prostituálod magad? Döbbenet. Igen, k*urva vagy.

Kell ennyi pénz, hogy ne legyenek gondjaid? A munka szó mond valamit? Menj el dolgozni és nem lesznek gondjaid, vagy a munka büdös, csak terpeszteni tudsz? Büszke lehetsz ám magadra.

2020. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Dolgozom
2020. okt. 27. 14:35
 36/70 anonim ***** válasza:
65%
Akkor meg?! Minek van szükséged a k*urválkodásra? Őszintén nem értem az embereket. De ha neked van ehhez gusztusod, egészségedre.
2020. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
19%

Azért ez a ha neked ehhez van gusztusod elég túlzás.

Sokan ingyen is lefekszenek az exükkel.:D

2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy egy nő vagy bárki, mihez kezd a saját testével kizárólag az ő dolga. Joga van használni, eladni és bármilyen ellenszolgáltatást ezért elfogadni.

Az, hogy a ti erkölcsi nézeteitekkel ez nem egyezik titeket határoz meg. Ne vegyetek ilyen szolgáltatást, és ne adjatok el ilyen szolgáltatást, de ne mondjátok meg ki és mit csinálhat.

2020. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
84%

Nem túlzás, sőt még a lehető legenyhébb...


"Sokan ingyen is lefekszenek az exükkel.:D"


Öööö tessék? Nem értem ezzel hol a gond. Ha valaki szakítás után le akar feküdni az exével vagy bárki mással, hát feküdjön. Na de ezért pénzt kérni az irtó gáz, azontúl hogy k*urvasorba állsz.

Vagy talán az a normál, ha pénzt kérek szexért, aki meg "ingyen" csinálja, az milyen hülye? Hol élünk..??

2020. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
72%
38 Ha valaki kiteregeti ország-világ elé a szennyesét, nem kell csodálkozni, ha az embereknek lesz róla véleménye. Ő kérdezett, senki nem mondta meg neki, h mit csináljon a testével, szimplán válaszoltunk, hogy igen, ezzel k*urva lesz, de ha neki van gusztusa ehhez a fajta életvitelhez, kedves egészségére. Gondoltam megemlítem, h létezik tisztességes meló is a világon, de én elfogadom, ha valakinek egyszerűbb beterpeszteni. Ő baja.
2020. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!