Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K...ának számítanék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K...ának számítanék, ha exemtől pénzt fogadnék el szexért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
73%
Aki meg úgy kitartott nő, hogy magyarra fordítva gold digger, mint ugye Vajna Timike, aki teljesen egyértelműen nem szerelemből, hanem csak és kizárólag a pénzért volt Andi papával, az egy fokkal nem jobb a kérdezőtől, ilyet senki nem állított. Az ilyen is pont ugyanúgy prosti. De azért a gold digger kategóriába nehogy már besoroljuk a háztartásbeli nőket....
2020. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy akik "védik" a kérdezőt sem azt mondják,hogy nem ez nem k.rvaság vagy,hogy tapsoljuk meg.

Csak annyit,hogy túlzás itt undorítozni meg ilyenek.Azért nem akkora probléma amit tenni akar.Főleg ismeretlen embereknek nem kéne,hogy az legyen.

Nyilván én sem állnék kurvának ha megszorulnék de ettől még nem ítélek el mást ezért annyira,hogy lehordjam a sárga földig.

Nagyon vaskalapos itt mindenki.:D

2020. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok büszke, de legalább szereztem egy szép napok a gyűlölködòknek. :) Ez éltet titeket.
2020. okt. 27. 15:29
 54/70 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg az az "idióta", aki szerint véletlen sem undorító pénzért árulni a testét. Kinek mi. :)


Nem akkora probléma, hogy megszorult és első megoldása, hogy akkor ő k*urva lesz? Fuhh basszus, hova fajul a világ. A szó szoros értelmében persze, h nem probléma, nekem főleg nem, de ne csináljunk úgy, mintha ez tök normális és természetes lenne.

Nem a sárga földig lett lealázva a kérdező, pusztán mindenki leírta, hogy neki mi erről az egészről a véleménye. Vagy csak annak lehet véleménye, aki szerint rendben van a k*urválkodás?

Most még csak az exével kefél pénzért, de innen már nem kell sok, hogy másnak is szétdobja magát, főleg ha az a valaki 30-nál többet fog adni neki.

2020. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
65%

"Ez éltet titeket."


Csak ugyan, na és téged mi éltet? Jaaa, bocsánat hülye kérdés, az exed farka meg pénze. Valóban sokkal jobb. :)

2020. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, csak kíváncsi leszek, hogy kérdezel rá?
2020. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
35%
"aki szerint véletlen sem undorító pénzért árulni a testét" a gyárban a sori munkás is ezt teszi, csak nem vetkőzik le és nem élvezi hogy ba..gatják. Az, hogy a vallások ilyen mélyen beégették a társadalomba, hogy ezt el kell ítélni, nem jelenti, hogy kevesebbet érne egy ilyen ember.
2020. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
71%

Nem, a gyári munkás tisztességesen a két kezével megkeresi a pénzét, nem pedig a könnyebb utat választva beterpeszt az exének, a szomszédnak vagy épp bárkinek, aki fizet neki érte. De aki nem látja a kettő között az alapvető különbséget, abba kár a szó.

A vallásnak meg köze nincs ehhez, én speciel atesita vagyok, abszolút hidegen hagy az össze létező vallás. Ettől független igen is elítélem azokat az embereket, akik előadják, hogy nekik milyen nehéz, hányatott sorsuk van és csak azért dugnak pénzért, mert..... Ahogy azt is, akinek büdös a munka és könnyebb összeb*aszni a pénzt.

Az ilyen ember számomra soha a közelébe nem lesz azokhoz, akik tisztességesen keresik a kenyérre valójukat. Számomra a tisztesség fogalmába nem fér bele a testem pénzért árulása, de kinek mi.

Nekem jogom van így gondolni, neked meg jogod van nem úgy gondolni, ennyi.

2020. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem vállalsz takarítást,gyerekfelügyelet?

Ennyi pénzt nem lehetetlen pótolni.

Fizetésemelés kérése,új munkahely keresése?

2020. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
24%
Én ismertem prostit (nő vagyok) és nagyon nem úgy működnek a dolgok náluk, mint ahogy itt a sok okos leírta... Legtöbbetekkel életetetekben nem fog annyi xar történni, mint neki. Ennyit erről.
2020. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!