Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K...ának számítanék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K...ának számítanék, ha exemtől pénzt fogadnék el szexért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
30%

#39 egy szóval nem mondtam,hogy normális dolog pénzt kérni a szexért exektől.

Vagy,hogy nem normális aki nem kér.


Azt mondtam,hogy szerintem túlzás elhordani minden undorítónak a kérdezőt.

Nem is tudjuk,hogy alapból a pasi ajánlotta fel vagy a kérdező tervezi ezt.Sőt igazából semmi közünk hozzá.

Én sem gondolom,hogy ez egy jó ötlet vagy akármi.

2020. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
53%

#40 Elmondta, hogy dolgozik. Ha valaki tegyük fel tesco pénztáros és havi 170 ezerből kell fenntartania egy albérletet meg mondjuk 1 gyereket és egy beteg szülőt az nem tisztességes úgy, hogy közben teljesen kilátástalan és adósságot termel minden hónapban? Ez csak egy példa.

Ha a te a tisztességes munkádból jól megélsz, akkor gratulálok neked, de van aki hiába tisztességes nem él meg belőle.

Minden válaszoló úgy csinál, mintha ez a nő ott ülne az ördög jobbján és ő maga pedig a Jézus Krisztus mellől osztaná a tutit.

Baromi egyoldalú és minimális empátia sincs benne. Ki az, aki egy ilyen ajánlatot akárcsak fontolóra venne úgy hogy nincs rá semmi szüksége?

Miért feltételezed, hogy a kérdező tisztességtelen?

2020. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
5%
37-nek igaza van! Mások ingyen fekszenek le az exükkel. Sokan egy buli után ingyen hagyják megdugatni magukat és kihasználni. Semmit sem profitálnak belőle, csak a szenvedést kapják. Szerintem kérj többet kérdező!
2020. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
0%
42,nem minden válaszoló csinál úgy. Én támogatom, szerintem ez még nem kurválkodás, azért mert az exe ad neki pénzt a szexkapcsolatért. Legalább jól jár és még élvezi is.
2020. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
88%

"Minden válaszoló úgy csinál, mintha ez a nő ott ülne az ördög jobbján és ő maga pedig a Jézus Krisztus mellől osztaná a tutit."

Senki sem csinál úgy, a többség egyszerűen csak leírta a tényeket. Qurvának számít az, aki pénzt fogad el az exétől a szexért? Igen. Ezen nem változtat az sem, ha az exről van szó, nem pedig egy idegenről és az sem, ha a kérdezőnek esetlegesen beteg szülője és gyermeke van otthon.

Empátia? Hogyan? Nem is ismerjük a kérdezőt, csak annyit tudunk róla, hogy kevés a pénze.

2020. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️
2020. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan már ne legyünk álszentek🤦‍♀️ miben különbözik ez attól, ha például valakit eltartanak? Ennyi erővel a kitartott nő is prosti. Mindkettő teljesen rendben van és szánalmas, hogy mennyire korlátoltak vagytok.
2020. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
18%
#47 messze nincs rendben... a kitartott nő is prosti, csak épp kevesebb a kuncsaft. Egy Vajna Timike másolat soha nem lesz normális és nem lesz rendben. Az ilyet kevesebbre tartom egyébként, mint egy önmagát felvállaló prostit. Utóbbi legalább tisztában van azzal, hogy mit csinál és ezt el is ismeri önmagának és a világnak.
2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
84%

Millió és egy ember van nehéz helyzetben, él szegénységben, aztán mégsem adja k*urválkodásra a fejét. Mindig van más opció, csak akarni kell. Nekem is volt nehéz időszak az életemben, mikor minden összejött, mégsem az volt a megoldás, hogy jó, akkor k*urva leszek, hanem keményen dolgoztam, 2 munkahelyen is. Elvégeztem egy sulit, letettem mellé a nyelvvizsgát és most már egy munkahellyel is meg tudom oldani az életemet. Nem érdekel, ki mivel keresi a kenyerét, de a véleményem hadd mondjam már el, ha egyszer azt kérdezik. Aki ilyen részleteket megoszt az életéről, az vállalja a kritikát is.


Hadd ne kelljen megtapsolni, amiért ő nehéz helyzetben van és próbál pénzt keresni. Más is hasonlóképp van, épp csak nem süllyed le arra a szintre, hogy pénzért szexel.


Ő kérdezett: k*rva-e, ha pénzért szexel az expasijával? A válasz igen, ez klasszikus k*urvaság, hisz a k*urva pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást. Ennyi. Totálisan mindegy, hogy ismeri-e az illetőt vagy sem. Ez a tényeken semmit nem változtat.


Az sem sokkal jobb, aki csak szimplán mindenki alá befekszik, ezekre a "nőkre" szokták azt mondani, hogy "mekkora r*ibi, a fél város átment már rajta". De hát mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


És ebben nincs semmi álszentség. Aki szerint ez a helyzet tökéletesen ugyanaz, mint egy házasság, ahol a nő háztartást vezet és gyereket nevel a munkahelyre való bejárás helyett, az no komment. Az csak az igazán korlátolt! Nagyon-nagyon ritkán találkoztam eddigi életemet során olyan nővel, aki háztartésbeli lett volna, mindenhol dolgozott mindkét fél, ahol pedig a nő mégis otthon volt, az nem a punciszőrét számolgatta, hanem vitte az egész háztartást és nevelte mellé a közös gyereküket. Ők ebben állapodtak meg házasság előtt, hogy nem szorulnak rá arra, hogy a nő is dolgozzon, ő inkább vigye a háztartást és nevelje a gyerekeket. Az ilyen nő mitől is lenne k*urva?? Ő nem a pénzért szexel az exével vagy épp vadidegen emberrel, hanem a HÁZÁSTÁRSÁVAL, élete párjával él, miközben fenntartja a közös otthont és ellátja a családját. No komment, hogy valaki ezt képes azzal összehasonlítani, hogy nehéz helyzetben vagyok, kéne még havi 30, szóval leszek az exem k*urvája.

2020. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki azt csinál, amit akar! Ha a kérdezőnek fizet az exe, akkor ő is ezt akarja. Ha valaki eltartott, akkor jól járt. Ne legyél már ennyire irigy.
2020. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!