Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan hisztizik a csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hisztizik a csajom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elfoglalt vagyok, alig tudok foglalkozni vele, sokat dolgozom. A barátnőm szabadidőmbe többet szeretne velem lenni, lemondott volna saját programokat is csak hogy velem legyen, de mondtam neki h nem kell mert jó a következő nap is. De következő napon is volt dolgom, amit elfelejtettem így csak keveset tudtunk volna együtt lenni. (Pár órát maximum) Ezen kiakadt és írt egy litániát nekem és most nagyon mérges rám, szakítani akar.
2020. nov. 1. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Minek neked párkapcsolat, ha nincs időd rá?
2020. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy akar szakítani; ha akarna, egyszerűen megtette volna. Azt akarja, hogy megígérj neki minden szépet és jót.
2020. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

"De következő napon is volt dolgom, amit elfelejtettem így csak keveset tudtunk volna együtt lenni. (Pár órát maximum)"

Először is nem kéne elfelejteni a dolgokat, másodszor meg pár óra is eleg lett volna neki gondolom.

Ez így nem kapcsolat, nincs időd rá, akkor előbb utóbb tényleg lelép.

N

2020. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég hiányos a sztori. Kérdés, hogy ez mennyire általános, mert itt 1 incidensről van szó. Ha ez a 26.ik ilyen eset a hónapban, akkor jogosan hisztizik. Ha mondjuk csak most szaladt össze a sok meló a hó végére, és ezt nem képes megérteni, akkor nem jogosan hisztizik.

Az se mindegy mi dolgod akadt még amit elfelejtettél. COD-ozás a haverokkal, vagy valami fontos munkahelyi dolog, ami miatt mondjuk elveszítheted az állásod, vagy lecsesz a főnök ha nem csinálod meg.

Szóval itt sok tényező játszik még közre. Mindenesetre nem értem pl, hogy pár óra miért nem lett volna elég? Nem kell egy randinak feltétlenül péntektől vasárnapig tartania. Ha most sűrű a program, akkor elégedjetek meg ennyivel, de te is törekedj rá, hogy a rendelkezésre álló időből kihozd amit lehet.

2020. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálták. ☹

Rendszeresen el lettem napolva a haverok miatt. Volt olyan hét amikor együtt töltöttük a vasárnapot aztán a következő hétvége mindkét nap a haveroké, mert velem volt múlt hét vasárnap... hát szakítottam. Így, hogy telik az idő, kezdem észrevenni a kapcsolatunk utolsó időszakának az apró jeleit, hogy nem is szeretett már... csak akkor túl elvakult voltam a szerelemtől, hogy észrevegyem.


Igen, szerintem jogosan várja el a PÁROD, hogy legyél vele, akkor is ha az épp nem sok idő. Legalább azt a keveset is együtt vagytok! Az meg, hogy ő lemondja a saját találkozóit miattad, neked meg ráér a "csajod" következő nap... hát látszik kinek fontosabb a másik.

2020. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatot nem csak kialakítani kell de meg is kell azt tartani. És igen, ebbe sajnos időt és energiát kell fektetni. Ha neked jelenleg egyik vagy másik nem áll rendelkezésre, nem tudsz egyensúlyt tartani munka és kapcsolat között, változtatnod kell ezen.
2020. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van.

Arra van időd, amire akarod, hogy legyen.

2020. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez örök téma a párkapcsolatokban, harmóniát teremteni a munka és párkapcsolat között, úgy nők, mint férfiak számára. Meg kellene beszéld vele, hogy te miért dolgozol sokat, mire gyűjtesz, mondjuk kettőtök jövőjére, stb. és közben te kell megszervezd a szabadidődet számára, de közben ő is mondja meg, hogy milyen szakmája van, milyen fizetése, ugyanolyan ambiciózus, mint te, ugyanúgy a kettőtök jövőjére gyűjt, stb. Egy nőnek nem kell olyan fizetése legyen, mint egy férfinak, de jó lenne, ha törekedne, pl. egyszerű óvónőként egy vizsgával fennébb léphet, stb.
2020. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!