Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hisztizik, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hisztizik, hogy nem találkozunk eleget. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, egyetemista. Hétfőtől csütörtökig vagyok bent, reggel 8-kor indulok és 17-re érek haza.

Csütörtök este nyolctól a párommal szoktam lenni vasárnap kora délutánig.

Ő ennek ellenére hisztizik, hogy alig vagyunk együtt és én biztos nem szeretem.

Tegnap találkoztunk 1 órára, majd hisztizett, hogy miért nem maradok még.

Szerda neki nem volt jó, csütörtök miatta találkozunk nyolckor és nem rögvest amíg haza érünk, de szerinte én nem érek rá soha.

Az a baja, hogy nem vagyok hajlandó ott aludni hétköznap(NEM tudom kipihenni magam vele, ráadásul van egy nővére, aki ott lakik még, és sokszor nyitogat be hozzánk mindenféle indokkal).

Szerinte én egy röghözkötött lány vagyok, nincs bennem semmi spontaneitás, és erre majd rámegy a kapcsolatunk(?).

Nem érti meg, hogy vannak dolgaim. Vasárnaponként találkozhatom a testvéreimmel, mert a többi nap nincsenek itthon.

Hétfőtől csütörtökig meg TANULOK. Olyan szakon vagyok, ahol 13 tárgyam van jelenleg, és ebből 3-ból óránként számon kérnek.

Napi 2 órát tanulok.

Most is hulla fáradt vagyok, és felhív a barátom, és leáll velem veszekedni.

Jogos, és tényleg változtatnom kellene?


2018. febr. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szeretem nem szeretem az olyan kérdéseket, amikre a kérdező segítség nélkül is tudja a választ.
2018. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom, mert kezdtem magamban látni a hibát, mivel folyton ezt hallgatom tőle.

Hiába mondom, hogy szerelmem szeretlek de nem alszom ott, azt hallgatom, hogy kiakad rám.

2018. febr. 27. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nagyon is változtatnod kéne. Méghozzá abban, hogy megszabadulsz ettől az önző, hisztis paraszttól, aki szarik a jövődre és találsz egy normális párt magadnak.
2018. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer kerdeztél erről, úgyhogy tudhatnád a választ. Már ott is többen megírtuk, hogy jól ki kéne vágnod ezt a barmot.
2018. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, nem sokáig bírtam vele...
2018. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neki nem kéne dolgoznia/tanulnia?

Nincs neki más elfoglaltsága ami szintén fontos lenne s azzal is foglalkozzon?

2018. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!