Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bnőm jogosan hisztizik? Félre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm jogosan hisztizik? Félre nyelte a g. cit amikor cumizott . Köhögött is sokaig miatta. És most megy a hiszti h többet nem fog szopni. De erről én nem tehetek. Ti nyeltétek már félre? 23/f

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
:’DD
2018. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Előfordult. Nem hisztiztem, csinálom azóta is.
2018. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyeltem még félre, mert nem szoktam lenyelni, nekem nem finom.Lehet lepontozni.
2018. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyeltem még félre, de nem hisztiznék.
2018. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Az én barátnomnél már fordult elo. Vágta a grimaszokat, de nem hisztizett és azota is szop tovább.

26F

2018. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nyeltem meg felre, de barmivel elofordulhat, egy korty vizzel is. Ertelmetlen ezen hisztizni. Nem hiszem, hogy nagy ugyet csinalnek belole.
2018. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondta egy szóval is, hogy te vagy a hibás? Vagy csak simán kifejezte, hogy ez egy kellemetlen élmény volt számára, amit nem akar többé megkockáztatni, hogy megtörténjen. Ha utóbbi, akkor te vagy az, aki hisztizik, amiért nem lesz több cumi. Szerintem eléggé érthető, hogy nem esett jól neki félrenyelni a spermádat. De ha azt szeretnéd, hogy megnyugodjon, fejezd ki az együttérzésedet azzal, hogy te is letüdőzől egy adag spermát.
2018. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akar velem beszelgetni csakis azért mert engem hibáztat.
2018. jan. 28. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg hisztizik. :D Én a helyedben biztos megpróbálnék vele beszélni és megkérdezném, hogy pontosan miben tart téged hibásnak. De az együttműködés elnyerése érdekében én azért megnyugtatnám, hogy természetesen nem kell többé cumiznia, ha nem szeretne. Aztán ha sikerül vele megbeszélned, előbb-utóbb úgyis visszaáll a rend. :D
2018. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!