Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli szingli nők ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli nők ti milyen társat/kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Komoly és tartós kapcsolatot, nem feltétlen férjet.

De nem dugibarát vagy barátság extrákkal.

31N

2020. nov. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Barátság extrákkal. Összeköltözést, "közösködést", házasságot kihagynám. Családtagokkal, rokonokkal, haverokkal nem szeretnék kapcsolatot tartani. Programok minimális mennyiségben, leginkább kirándulások formájában, de amúgy én otthonülős vagyok, nem mozdulok ki, ha nem muszáj. A szex legyen nagyon jó, vonzódjunk egymáshoz erősen (persze kölcsönösen), működjön a kémia. Férjen bele egy kis bújás, "szeretgetés", jó beszélgetések. Nagyjából ennyi. (29N)
2020. nov. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Kedves nők,itt vagyok fiatalon,engem úgy formálhattok ahogy szeretnétek,lehetek kedves vagy idegesítő,lehetek fiú vagy férfi,lehetek aranyos és kedves is de akár nagyképű is, úgy alakíthattok ahogy ti szeretnétek abban a pillanatban amikor ti akarjátok,tudok komoly és komolytalan is lenni,mindent meg lehet velem beszélni,oda teszem magamat a dolgokban,vevő vagyok rövid és hosszú távú kapcsolatra is,aki komolyan gondolja az nyugodtan írjon.

22F

2020. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 30 évesen szingli voltam akkor olyan párt kerestem akivel jól érzem magam, akivel lehet szórakozni, aki kicsit más, mint én és kirángat az addigi életemből, akiben van tűz, aki nőnek tekint és aki hagyja, hogy egy kicsit kiéljem azt a vágyat, hogy valakiről gondoskodjak. Pont 30 évesen meg is találtam. Nem mondom, hogy könnyű volt, mert nem volt az vele, de én sosem erőltettem a házasságot, gyereket csak egyszerűen élvezni akartam az életet vele. 3 év múlva magától megkérte a kezem, következő évben összeházasodtunk és nemsokára megszületik a gyerekünk. El sem tudnám képzelni nélküle az életem. Szeretem a mai napig.
2020. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak szexet. De nem, nem vagyok rá alkalmas. Azt keresem, akivel jól érzem magam, aki magába bolondít. Tehát szerelmet, vagy tüzet keresek, anélkül, hogy egyenlőre el akarja venni, vagy gyereket születni, rokonokhoz rángatni.
2020. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!