Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Mindkét fél szingli, az éjen nem volt szigorú szabály h ne legyünk szerelmesek

Én persze (jól sejtitek én vagyok a nő) beleszerettem.

O ennek nem igazán mutatja jelét, sosem volt közös programunk, pár naponta beszélünk, szinte mindig randi miatt, mostanában néha keres hogy hogy vagyok, mizujs, meg el is hívott valahova magával.

Akkor 2 napot töltöttünk együtt és akkor szerettem belé szerintem.

Azóta megint kérdezte mikor ismételjük meg


Mivel én vagyok a nő, és nem szeretném elijeszteni, hogy tudnám nagyon óvatosan kipuhatolózni, hogy nála lehet e szó többről?

Tudom, tudom, beszéljek vele, de mint írtam elijeszteni sem akarom


Nem tinik vagyunk, 20bes 30 felettiek


2020. nov. 4. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ön elmebeteg?
2020. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
77%

Mivel a dugàson kívül nem szervez veled programot...így nyilvànvalóan nem kell kérdezgetni semmit.


Igazis, a covid alatt milyen nehéz összeszedni egy lelkes dugópajtit...

2020. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: igen, lehet alkalmi kapcsolatból szerelem, ez a Te oldaladról meg is jelenik. Azonban, ha ő semmi jelét nem mutatja a dugási szándékon kívűl, szerintem csak a pncid kell neki. A szíved érdemesebb olyannak adni, akinek kell is. :)
2020. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen lehet.
2020. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen feleslegesen óvatoskodsz. Ilyen felállásban csak te fogsz még jobban sérülni, akkor már jobb most befejezni.
2020. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Azért tettem fel kérdést, mivel azelőtt ténylegesen csak amiatt keresett de mostanában érdeklődött h lenne e kedvem máshoz is, elmenni vhova, vagy egy séta, kávé..

2020. nov. 4. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy most keres, kiesett a többi dugipajti az életéből. AMint jön jobb, megint mész hátra.
2020. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod h nem vagyok jó? Vagy h csak jobb lehet nálam?
2020. nov. 4. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem érted. NÁLA nem vagy ANNYIRA jó. Ha az lennél, előtte sem csak így lettetek volna. Sértődj meg nyugodtan, nem akarod kinyitni a szemed, a te bajod. Akkor minek a kérdés?
2020. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!