Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Mindkét fél szingli, az éjen nem volt szigorú szabály h ne legyünk szerelmesek

Én persze (jól sejtitek én vagyok a nő) beleszerettem.

O ennek nem igazán mutatja jelét, sosem volt közös programunk, pár naponta beszélünk, szinte mindig randi miatt, mostanában néha keres hogy hogy vagyok, mizujs, meg el is hívott valahova magával.

Akkor 2 napot töltöttünk együtt és akkor szerettem belé szerintem.

Azóta megint kérdezte mikor ismételjük meg


Mivel én vagyok a nő, és nem szeretném elijeszteni, hogy tudnám nagyon óvatosan kipuhatolózni, hogy nála lehet e szó többről?

Tudom, tudom, beszéljek vele, de mint írtam elijeszteni sem akarom


Nem tinik vagyunk, 20bes 30 felettiek


2020. nov. 4. 20:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik lett, mert lezartam inkább vele, 4 napra rá már keresett, annak ellenére h mondtam h ne, mert serulni fogok. Zárjuk le míg nem nagy a bánatom.

Keresett, nem vettem fel, másnap is keresett de akkor már személyesen.

Azóta 3x találkoztunk, teljesen más körülmények közt. Próbálom vissza fogni az érzéseim és tartani magam. Teljesen nem bízom abban, h ez most igaz.

2020. nov. 18. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Óvatosan ezzel, mert az nem szerelem, hogy valaki nem akarja elveszíteni a fix alkalmiját és ezt-azt megtesz emiatt.
2020. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Amint a végén írtam... 👌
2020. nov. 19. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!