Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha ilyet mond az ideálotok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, élőben találkoztunk először az irodaházban (sok cég van ott, nem egy cégnél vagyunk). Lebeszéltünk egy randit, ahol megkaptam tőle, hogy nagyon tetszik neki a kisugárzásom és az életfelfogásom, de neki kifejezetten a vékony lányok az esetei. Én 60 kg körüli testsúlyú, átlagos alkatú vagyok. Emiatt úgy döntöttem, hogy 10 kg-ot le fogok fogyni ès keresek dietetikust, aki ír nekem személyre szabott étrendet, ugyanis nekem is nagyon szimpatikus volt ő, nagyon rég nem éreztem senkivel ekkora összhangot és vonzalmat. Szerintetek, ha valóban vékony leszek, akkor akar majd párkapcsolatot velem?

2020. nov. 5. 15:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten 🤣😂😆🙈


Ez tuti troll kérdés! Ha nem, akkor igen csak hülye ostoba ez a kérdező, hogy azt hiszi hogy vékonyan kelleni fog a fiúnak. 😂😂😂😂😂😂😂😂 Hogy lehet valaki ilyen naív???


Kérdező, fogd már fel, hogy csak egy olcsó duma volt ez tőle, hogy lerázzon magáról! Ezen mit nem értesz????????!!!!!!!!!


SOHA NEM FOGSZ NEKI KELLENI!!!!!!


Várjuk a következő kérdésed, amiben rinyálni fogsz, hogy jól leégetted magad ez a szemét fiú előtt mert nem kellettél neki, pedig miatta fogytál le. Most meg már másik NŐVEL van.


Igen, te ezzel a gondolkodással még igen csak KISLÁNY vagy!!!!!!!

2020. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem inkább keress egy olyat, akinek te vagy az ideálja, ÍGY AHOGY VAGY. Mi rá a garancia, hogy ha lefogysz, összejön veled? És ha össze is jön, nem akar-e mást is megváltoztatni rajtad? Gondolkozz azért el ezen!
2020. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, aki odavan érted, az az első pillanatban rajong minden porcikádért... és gyönyörűnek tart. Tetszel neki álmosan, gyűrötten, kócosan, husisan, zsákban, buszon vagy kocsiban ülve is. Nem szab feltételeket és nem így viselkedik. Csak nyilván te túl szemellenzősen gondolkodsz ahhoz, hogy ez eljusson a tudatodig.
2020. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2020. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerelmes lettél a srácba. Ha jelentesz neki valamit, akkor ez be fog jönni. Tedd féltékennyé! Lásson mással is beszélgetni, ha rád ír, hogy akar veled találkozni, beszélgetni, akkor ne érj rá, ne ugorj azonnal. Ha ír, ne válaszolj csak 1-2 órával később. Többet ésszel, mint pénisszel! Jelen estben egy nő mindig tud csábítani, ha szexi, mosolygós, bájos! Sok sikert!
2020. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg tartós kapcsolatot keresel. Szerinted ha már most ilyen elvárásai vannak, hogy ahhoz, hogy őfelségének megfelelő legyél le kell dobnod egy 10est később mi lesz? Ha felszedsz pár kilót 10 év múlva, vagy szülsz és rajtad marad némi felesleg, esetleg kötényhasad lesz, beteg leszel, akármi történik? Miért akarsz magadnak olyan partnert, akinek már az ismerkedési fázisban sem felelsz meg? Akinek ilyen kikötései vannak, az nem társat akar magának, hanem egy csinos kiegészítőt. Gondolkodj el ezeken, mert nagyot koppanhatsz.
2020. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!