Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha ilyet mond az ideálotok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, élőben találkoztunk először az irodaházban (sok cég van ott, nem egy cégnél vagyunk). Lebeszéltünk egy randit, ahol megkaptam tőle, hogy nagyon tetszik neki a kisugárzásom és az életfelfogásom, de neki kifejezetten a vékony lányok az esetei. Én 60 kg körüli testsúlyú, átlagos alkatú vagyok. Emiatt úgy döntöttem, hogy 10 kg-ot le fogok fogyni ès keresek dietetikust, aki ír nekem személyre szabott étrendet, ugyanis nekem is nagyon szimpatikus volt ő, nagyon rég nem éreztem senkivel ekkora összhangot és vonzalmat. Szerintetek, ha valóban vékony leszek, akkor akar majd párkapcsolatot velem?

2020. nov. 5. 15:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, alacsony (164 cm). Jobban érezném magam vékonyabban a bőrömben. Étrend+heti 4-5 edzés a terv.
2020. nov. 5. 16:22
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy meg korrekt volt a pasi! Én sem szerettem volna sosem 54kg feletti nőkkel kapcsolatot. Persze a magasság/súly és alak kombóra gondolok. Igen, azért mert megtehettem, és világ életemben az ilyen nők tetszettek... még mielőtt én lennék az elszállt szemét férfi. :)


Szerintem kérdező, nem fog tőled semmit akarni, de ha ennyire pedálozol nála, ha olyan, egy szexre talán beleférsz nála.

2020. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Volt már elég egyéjszakás kalandom, kiéltem magam, tartós kapcsolatot szeretnék.
2020. nov. 5. 16:37
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

Biztosan nem kifogásnak szánta vagy azért mondta, hogy lerázzon


Jesszusom, hogy te mennyire buta naív tyúk vagy, de minden nő ilyen, ha talál egy alfát, elhisz nekik mindent, aztán jön a koppanás. Sebaj, majd popcornnal a kezemben várom pár év múlva a kérdésed, hogy megcsalt egy alfa akivel összejöttem, most mit tegyek :D

2020. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Ne olyantól akarj komoly kapcsolatot aki már a legelején nem fogad el úgy ahogy vagy. Kifogás volt ez semmi más...

Magad miatt fogyj le ne másért.

Rajtam 25kg felesleg volt amikor a neten elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Nyilván szóba kerültek külsőségek is, a legelején tudta már, hogy nem kevés felesleg van rajtam, bár én akkor már fogyókúráztam.

A srác pontosan az a srác volt aki nem szívesen mutatkozott nagydarab csajokkal, a haverjai állandóan kifigurázták az enyhén telt lányokat is... Nem hogy még engem...

De mégis annyira megfogtuk egymást, hogy a személyes találkozón szinte azonnal "egymásba szerettünk". A kisugárzással, az arcommal a mosolyommal és felfogásommal azt mondta annyira megfogtam, hogy egyszerűen azt érezte elmondása szerint, hogy hülye lett volna elengedni engem. Elmondta, hogy neki nyilván "sok" amilyen alkattal rendelkezem, de mivel tudja, hogy teszek azért, hogy más legyek, hogy magamnak is megfeleljek, ő támogat és mellettem lesz.

Szinte azonnal össze is jöttünk, bátran felvállalt mindenhol és mindenki előtt. Támogatott. Nem szégyellt senki előtt annyira szeretett. Időközben lefogytam és már az első babánkat várjuk.

Ha a srácot annyira megfogtad volna akkor nem koptat le ilyen olcsó dumával. Ha kellesz neki akkor nem csak a külsőségeket nézi.

Nem gondolom, hogy a srác hozzáállását tekintve ebből szexen kívül bármi más lett volna vagy lenne...

Tekintve, hogy közel sincs rajtad nagy súlyfelesleg.

Sőt...

2020. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy brutálisan el vagyok hízva, hanem azt, hogy nem vagyok vékony, ami korántsem azonos. Szerintem valamivel mégis megfogtam, különben nem beszélgetne velem, nem kérdezné meg, hogy mikor végzek, elvigyen-e kocsival, nem írna rám messengeren satöbbi. Nagyon helyes, kidolgozott teste van és eszmétletlenül tájékozott, okos, ezekkel együttesen fogott meg.
2020. nov. 5. 18:10
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem ha te váltig állítod az igazad a véleményed akkor mit vársz tőlünk?

Nagyrészt mindenki leirta hogy ebből semmi nem lesz... Koppanni fogsz, max szex... De ne másért fogyj stbstb

Teljesen más véleményen vagyunk a leírtak alapján mint Te... De abszolút nem értesz egyet velünk, megmagyarázol mindent... Akkor most mi értelme ennek a kérdésnek, ha úgysem érdekel a véleményünk vagy úgysem "hiszel" nekünk?

2020. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Az éhenkórász naiv hülye tényleg mindent elhisz egy gazdag alfának. Rossz olvasni. Egy kis niemand busszal járó éhenkórász majd biztos neki jár alfa állandóra. Mennyire kell hülyének lenni ehhez?
2020. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mennyire kell hülyének lenned, hogy ilyesmiket feltételezz? Elárulom, hogy nem vagyok éhenkórász, egy nemzetközi cégnél dolgozom messze nem minimálbérért, és van autóm, ami az elvigyen-e kocsival kérdése idején épp szervizben volt. Senki autójára vagy pénzére nem vagyok rászorulva.
2020. nov. 5. 19:11
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot fogsz koppanni!!!
2020. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!