Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos az a sztori,hogy a volt barátommal újra összejöttünk tegnap. Ez még nem is lenne baj,csak kiderült hogy mivel elég jóba vagyok a legjobb haverjával ( felőlem csak baráti a kapcsolat,sztem ő mást érez) szóval kiderült hogy eléggé tetszem neki.. ez még nem is lenne gáz,mert volt már ebből ügy,és közöltem vele,hogy nem akarok tőle semmit,barátként nagyon szeretem de ennyi. Akkor megsértődött,2hónapig nem beszéltünk,de most újra beszélünk.. na de most hogy öszejöttem az exemmel nem igazán tudjuk,hogyan találjuk neki ezt az egészet,mert amúgy nem lenne semmi felhajtás,mert tudnia kéne a haverjának,hogy én csak barátként tekintek rá.. de annyira sértődős,meg érzelmileg instabil:S

Plusz a barátságát nem akarjuk elveszíteni..

Ötletek?


2010. aug. 9. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hosszú
2010. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor ne írj semmit okoska -.-
2010. aug. 9. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Uhh, nehéz helyzet. :S Mindenképpen jobb, ha egyenesen megmondjátokmneki. Fogalmazzatok tapintatosan, csak megérti. :)
2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elmondanotok, inkább tőletek tudja meg mintsem hogy titkolóztok előtte és másoktól hallja vissza hogy együtt vagytok.Szerintem barátoddal próbálja megbeszélni a helyzetet, ő mondja el mert csak barátok a közös haverotokkal.
2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nemkell ilyen nagy bejelentés az tényleg nagyon rosszul esne neki. említsétek meg ha úgy hozza a beszédtéma neten, vagy ha közös program van,ott közlitek.
2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ma is beszélgettünk msn-en és a bevágja hirtelen,hogy nincs vmi amit el akarsz nekem mondani?

Kajak amúgy én érzem rosszul magam,pedig semmit nem csináltam és nem is adtam neki jeleket meg semmi... :S

ááá...

2010. aug. 9. 22:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen tudassátok vele, de ne hármasban mert az szerintem nagyon rosszul esne neki, barátoddal szervezzenek valami közös programot és ő mondja el neki, vagy te, de szerintem ne 3asban.
2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. hát jah értem én, csak barátomra se akarom rakni ezt az egészet,mert ő sem tehet semmiről,ha 1x nekem ő kell akkor ő..
2010. aug. 9. 22:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs okotok bűntudatot érezni. Hónapokkal ezelőtt sem hitegetted.
2010. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen,pontosan ez az.

csak annyi lesz a szar,hogy egy ideig tuti nem fog velünk szóba állni. de aztán csak megszokja..

2010. aug. 9. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!