Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak a lányához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a lányához?

Figyelt kérdés
Tudom, kemény kérdés, és biztos lesz pár negatív komment is, de azért remélem, értelmes, tapasztalaton alapuló válaszokat is kapok. Párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, szeretői viszonyból indult, én egyedülálló voltam, ő házas, egy gyerekkel. Igazi szerelem lett a miénk, és úgy döntött, kilép az évek óta haldokló házasságából, új életet kezdünk. Így is történt, a feleség sem lepődött meg különösebben, de ahogy az várható volt, mindenben próbál "alánk tenni", anyagilag pl., és a kislányt is befolyásolja az apja ellen. Az természetes, hogy engem utál a kislány, ebben amúgyis biztos voltam, de az apja nagyon megküzd ezekkel az érzésekkel. Most, több hét után a lány hajlandó eljönni hozzánk, eddig csak az apjával találkozott. Segítsetek, adjatok tanácsot, hogyan viszonyuljak hozzá, mit tegyek, hogy kevésbé gyűlöljön? Nagyon szeretném, ha rendeződne a kapcsolatunk, de ehhez az anyukája segítsége is kellene - amire egyelőre nem számíthatunk. Van ebben valakinek tapasztalata? Amúgy a párommal 40-esek vagyunk, a kislány 13 éves. Köszönöm a segítő válaszokat!
2020. nov. 6. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%

Tapasztalatból!


PÉNZ. Tömjed pénzel a lányt!


Majd paterold el egy TÁVOLI, koleszba!

2020. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
tömjed
2020. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A kolesz nyilván nem megoldást, hiszen megoldani szeretnénk a problémát, nem eltüntetni. Az anyagiak meg... hát azért nem hiszem hogy ezen múlna, legalábbis remélem :)
2020. nov. 6. 14:46
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva ha én lennék a lány helyében, engem semmivel nem lehetne megbékíteni. Mármint persze, nyilván lehiggadnék és normálisan viselkednék egy idő után, de hogy meg nem bírnám szeretni az illetőt, az is biztos. :/
2020. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kedves, de ne görcsösen és ne erőltess semmit. Saját tapasztalat, bár a gyerek oldaláról. Én mondjuk sosem utáltam apám új párját (igaz, ők csak válás után ismerkedtek meg egy társkeresőn, nem miatta váltak el a szüleim), de nem is vagyunk olyan jóban. Rendes nő, semmi bajom nincs vele és ha ott vagyunk, szoktunk kicsit beszélgetni de kb. így ennyiben ki is merül. Egyikünknek sincs igénye többre, úgyhogy ez teljesen meg is felel.


Mivel a te helyzetedben negatívról indulsz, az első alkalomtól ne várj sokat, de idővel ha látja, hogy milyen vagy, majd megbékél és talán nem fog utálni. Adj időt neki.

2020. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmi különlegeset. Ne akard körbe udvarolni, hagyd, hogy az apjával legyen. Érzékeltesd vele, hogy nincs útban, szólhat, ha bármit szeretne. Próbálj csendes megfigyelő lenni, és csak csináld a szokott teendőidet, közben raktározd, hogy mit szeret, mit enne reggelire, mi érdekli, hogy később ezekkel tudj kedveskedni neki (ettől hosszú távon érezni fogja, hogy ő nem egy megtűrt személy nálatok, hanem figyeltek rá), legközelebb bekészíthetsz neki saját törülközőt, a kedvenc színében, olyan snack-et, amit szeret stb.
2020. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, csak nekem tesóm is lett apám félrelépéséből és anya hozta fel a válást...:D

Mondjuk én sosem a nőt utáltam hanem apát.

Én is csak azt tudom javasolni,hogy ne jó pofizz semmiképp.

Legyél türelmes, eleinte inkább legyél kedves de távolságtartó.

Aztán idővel majd úgyis alakul a dolog és akkor kedveskedhetsz előbb utóbb csak megbékél veled.

2020. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Próbálom én is az ő szemszögéből nézni a helyzetet, az ő helyében én is utálnám magam... tényleg szeretnék jól kijönni vele, és a páromnak is segíteni szeretnék mindenben, hogy egy kicsit könnyebb legyen neki. Szeretném, ha azt érezné a kislány, hogy hozzánk bármikor jöhet, és hogy nem akarok az anyja helyébe lépni, nem kell engem szeretnie, ha nem akar, Köszönöm az eddigi tanácsokat :)
2020. nov. 6. 15:03
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Még egy dolog, ami az előttem hozzászólókból kimaradt. Ne csak a kislányt értsd meg, hanem az anyukát is. Ha a gyerek valaha felhozza, vagy élcesen válaszol, akkor könnyebb helyén kezelni a helyzetet, ha az édesanyját is megérted és elfogadod, hogy így viselkedik és nem utalsz rá, hogy rosszul teszi. Egy idő után a kislány remélhetőleg megbékél, de valószínűleg nem lesz egyszerű kör, pont elkezdett kamaszodni.
2020. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy az anyukájának sem könnyű, kezdeményeztem nála egy beszélgetést, csak mi ketten, egyelőre hallani sem akar róla. Végülis megértem... természetes, hogy náluk én vagyok a vörös posztó. Próbálok bízni abban, hogy rendeződnek a viszonyok, de úgy érzem nagyon hosszú és kemény út lesz.
2020. nov. 6. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!