Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak a lányához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a lányához?

Figyelt kérdés
Tudom, kemény kérdés, és biztos lesz pár negatív komment is, de azért remélem, értelmes, tapasztalaton alapuló válaszokat is kapok. Párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, szeretői viszonyból indult, én egyedülálló voltam, ő házas, egy gyerekkel. Igazi szerelem lett a miénk, és úgy döntött, kilép az évek óta haldokló házasságából, új életet kezdünk. Így is történt, a feleség sem lepődött meg különösebben, de ahogy az várható volt, mindenben próbál "alánk tenni", anyagilag pl., és a kislányt is befolyásolja az apja ellen. Az természetes, hogy engem utál a kislány, ebben amúgyis biztos voltam, de az apja nagyon megküzd ezekkel az érzésekkel. Most, több hét után a lány hajlandó eljönni hozzánk, eddig csak az apjával találkozott. Segítsetek, adjatok tanácsot, hogyan viszonyuljak hozzá, mit tegyek, hogy kevésbé gyűlöljön? Nagyon szeretném, ha rendeződne a kapcsolatunk, de ehhez az anyukája segítsége is kellene - amire egyelőre nem számíthatunk. Van ebben valakinek tapasztalata? Amúgy a párommal 40-esek vagyunk, a kislány 13 éves. Köszönöm a segítő válaszokat!
2020. nov. 6. 14:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#19 nekem nem lehet gyerekem sajnos, így ez nálunk egyáltalán nem merül fel
2020. nov. 10. 09:38
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel nem fog utálni.
2020. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet és szintén 13 éves a párom lánya,két éve vagyunk együtt,nagyon látványosan utál,pedig akkor jöttem össze az anyjával,amikor már nem votak együtt az apjával.Már nem nagyon zavar,gyakorlatilag teljesen ignorálom.Teperni semmi értelme.Majd az idő megoldja.F 45
2020. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak hagyd, hogy utáljon, a közeledést kritikusan fogja fogadni, ne várj semmi pozitívat elsőre. Idővel hátha megnyílik. De sajátodként sosem fogod tudni szeretni, hacsaknem a saját anyjától nem kap támaszt.
2021. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!