Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözést választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözést választanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok, ki kell költöznöm. Szüleimhez nem mehetek, mert külföldön élnek, ahogy az anyai nagyszüleim is. Apai nagymamám él itthon, egy nagyon pici faluban "az Isten háta mögött". Barátommal szűk hónapja vagyunk együtt, ő a szüleivel él egy 3 szobás lakásban, azt mondta, hogy ő szobájában elférnék. Csak lehet, hogy ennyi idő után ez nagyon korai lenne még, anyjáékkal is csak egyszer találkoztam eddig.

2020. nov. 9. 18:21
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Magyarország az otthonom, nem határon túli magyar vagyok, a család nem a szomszédban él, hanem Nyugat-Európában.
2020. nov. 9. 18:30
 12/52 A kérdező kommentje:
Tudnak, lásd korábbi kommentem. Nincs mamánál wifi, így ott nem tudnék tanulni.
2020. nov. 9. 18:31
 13/52 anonim ***** válasza:
93%

Szóval foglaljuk össze:

- a mamádhoz nem akarsz menni, mert nincs net, tehát annyi hajlandóság nincs benned, hogy egy előfizetést fenntarts,

- pénzed nincs,

- barátnőkhöz nem mész, mert kikészítenétek egymást.


Tehát: szerinted a pasidnál nem kellene fizetned egy fityinget sem?! Vagy hogy gondoltad az ottlakást? Fogadjanak örökbe?

Ha pedig a saját barátnőiddel nem jössz ki, miből gondolod, hogy vadidegenekkel ki fogsz, akikkel még egy jókora generációs szakadék is lesz köztetek?

2020. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
91%
Akkor bekötteted az internetet mamához. Nem lehet arra alapozni, hogy 1 hónapos barátod mellé beköltözöl; ha nem jön össze, akkor mi lesz, mész az utcára?
2020. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor kénytelen leszel egy ideig kibírni a barátnőkkel

vagy

mamánál beköttetni gyorsan az internetet, azért nem olyan bonyolult és nem is annyira drága

vagy

a szüleidhez menni nyugat-európába, online bárhol lehet tanulni


Ezek a lehetséges opciók, azok alapján amiket elmondtál. Esetleg mehetsz a híd alá még, bár ott kicsit hideg lesz.

2020. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Repülőjegy kellene hozzá, hogy a szüleimhez menjek, de abba a városba itthonról jelenleg nem is megy gép. Internetet be tudnám köttetni, csak nem tudom meddig fog nekem ott kelleni, lehet csak 1-2 hónap, lehet hogy sokkal tovább, mama meg úgysem használná. Nem dolgozom, tanulok, nincs bevételem, a koli árát ès nekem egy kis zsebpénzt anya utal havonta, abból élek, így nincs pénzem sem önállóan, sem mással albérletet bérelni.
2020. nov. 9. 18:41
 17/52 A kérdező kommentje:
+nem tudnék
2020. nov. 9. 18:41
 18/52 anonim ***** válasza:
74%

Te tényleg ennyire retardált vagy?! Miért nem fogod fel, hogy pucér seggel, pénz nélkül, egy 1 hónapos "kapcsolatban" nem hogy nem költözik az ember össze senkivel, de arra még csak nem is gondol, hogy másokhoz csak úgy odacuccol.

Van anyád, oljátok meg a problémáidat! Nem a pasid szüleinek kell a lakhatásodról, a megélhetésedről és a netedről gondoskodni, hanem az anyádnak!

2020. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
83%

Akkor szólj a szüleidnek, hogy a mamához költözöl, egy ideig kell kicsit több pénz a számlákra, mert a netet is be kell kötni. Biztos fognak segíteni, ha még tanulsz akkor tuti nem fognak pénz nélkül hagyni.

Ne legyél már ennyire életképtelen kérdező, úgy érzem te inkább a párodhoz akarnál menni ezért minden indokot felhozol, amiért egyik megoldás sem lehet jó. Igazából mehetsz a sráchoz is, ha megengedik a szülei, de hidd el rövid kapcsolat lesz és kezdheted előröl a költözést.

2020. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
70%
És még mindig nem írtad, ezek a szülők mit szóltak az ötletetekhez...
2020. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!