Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözést választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözést választanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok, ki kell költöznöm. Szüleimhez nem mehetek, mert külföldön élnek, ahogy az anyai nagyszüleim is. Apai nagymamám él itthon, egy nagyon pici faluban "az Isten háta mögött". Barátommal szűk hónapja vagyunk együtt, ő a szüleivel él egy 3 szobás lakásban, azt mondta, hogy ő szobájában elférnék. Csak lehet, hogy ennyi idő után ez nagyon korai lenne még, anyjáékkal is csak egyszer találkoztam eddig.

2020. nov. 9. 18:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
63%

Azért abban ne legyünk ennyire biztosak, hogy lesz diplomája... A legtöbb fiatalnak, akik egyetemre mennek, 23 éves korukra 2 is van (BA/BSc, vagy MA/MSc). Az alapdiploma után pedig szinte mindenki el tud helyezkedni a munka világában is.

Aki 24 évesen még ezen a szinten tart, az nem véletlenül tart itt.

Lesz itt még "véletlenül" becsúszott gyerek hamarabb, mint diploma...

2020. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Noren1989 ***** válasza:
100%

Na, azért ne làssuk bele a legrosszabbat,mert a végén még leiratkozik a Kérdezőnk a sajàt kérdéséről is.


Én igazàn kívàncsi vagyok, hogy hónapok múltàn a mi àllàspontunk igazolódik-e be, vagy a Kérdezőé.

2020. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!