Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözést választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözést választanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok, ki kell költöznöm. Szüleimhez nem mehetek, mert külföldön élnek, ahogy az anyai nagyszüleim is. Apai nagymamám él itthon, egy nagyon pici faluban "az Isten háta mögött". Barátommal szűk hónapja vagyunk együtt, ő a szüleivel él egy 3 szobás lakásban, azt mondta, hogy ő szobájában elférnék. Csak lehet, hogy ennyi idő után ez nagyon korai lenne még, anyjáékkal is csak egyszer találkoztam eddig.

2020. nov. 9. 18:21
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
88%
A koli árából simán kijön a net a mamánál. Kolit most úgysem kell fizetni.
2020. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy anyámék most nem jöhetnek szóba?? Más jobb megoldás híján jutott eszembe ez az ötlet, felhoztam a barátomnak, aki beszélt a szüleivel és nem volt ellenvetésük. Párom sem fizet otthon semmit, pedig ő már dolgozik. Nem az én vízhasználatomtól, áramhasználatomtól fog extrém mértékben megugrani a rezsijük.
2020. nov. 9. 18:47
 23/52 anonim ***** válasza:
30%
A legutóbbinonline oktatásnál pedig egyébként is volt ingyen net minden tanulónak, szóval ez is csak egy kifogás.
2020. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
88%

#22 Te tényleg hülye vagy. A "párod" a szüleinek a gyereke. Még jó, hogy eltartják. Téged a sajátjaid miért nem tartanak el? És miért várod másoktól, hogy ezt megtegyék, amikor a saját szüleid sem teszik?!

Ez a te részedről egy őrült nagy pofátlanság. Nem szégyelled magad amúgy?

2020. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Akkor még megvolt a szüleim itthoni lakása, de az nyáron adásvétel útján értékesítésre került. Tavasszal ott voltam, ekkor ezért nem volt probléma. Mivel többen ezt kérdezitek, hogy akkor mi volt tavasszal.
2020. nov. 9. 18:50
 26/52 A kérdező kommentje:
Nem, ha a barátom szülei belemennek, akkor egyáltalán nem vagyok pofátlan. Az max. akkor lennék, ha szó nélkül megjelennék a cuccaimmal, hogy mától itt vagyok és kész.
2020. nov. 9. 18:51
 27/52 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem menj a híd alá.
2020. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki a nagyihoz menne. A koli árából megvan az internet. De te persze telepedj oda az egy hónapos barátod szüleinek(!) a nyakára piócáskodni. Gratulálok. Sok észre váll.
2020. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
89%

Beszélj az anyáddal, biztosan nem tetszene neki sem, hogy így beköltözzél valakihez, majd ad pénzt albérletre vagy ajánlj más lehetőséget.

Ami mellett te viaskodsz nem járható út.

2020. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy választanám, égne a pofám, mint atom. Köttesd be a netet a nagyinál, ő biztos nem fog marha sok pénzt kérni tőled, tehát koli ára=net, problem solved. Még kaját is főz majd neked, mert a mamák ilyenek, legalább lenne vele valaki. :) Az meg, hogy ráköltözz egy idegen családra, hát köszi.. 1 hónap alatt kb. SEMMIT sem tudsz meg a másikról, úgyhogy ott csúnya dolgok lennének. Azt meg te sem képzelheted, hogy fizetnének neked mindent onnan... édesf*sz..
2020. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!