Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két összeillő, de nem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két összeillő, de nem szerelmes ember kapcsolata lehet jobb, mint két szerelmes, de nem összeillőé?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Több, mint 15 évet kéne várnom így.
2020. nov. 11. 16:46
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nézd. Ha nincs szerelem de viszont van valamilyen kötődés, akkor esélyes a működő kapcsolat. Pusztán szövetkezésből és kompromisszumokból nem biztos, hogy működő képes lenne. De a féktelen szerelemnek is sokszor hamar vége lenne. Idéális, ha van egy kis ebből abból és amabból is. Persze ez nem ilyen egyszerű ahogy azt leírtam, de általában minden kapcsolat úgy működik igazán, hogy ha több oldala is van, az az több lábon áll a dolog.
2020. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, működhet.
2020. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

"Azt javaslom, ne sétálj bele tátott szájjal ebbe a f.aszerdőbe, nekem sajnos már sikerült, és legbelül mindig is elégedetlen voltam és vágytam egy olyan párra, akivel szerelmesek vagyunk. Végül sikerült is ilyen párt találnom, és össze sem lehet mérni, mennyivel jobb (és mi össze is illünk)."

Ezzel azért óvatosan. Nem mindenkinek van ekkora szerencséje. A többségnek meg kell alkudnia; vagy ez, vagy az. Vagy jobb lenne még több örök egyedülálló a társadalomban?

2020. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem csak hogy szar ember ismerő vagy de még magadat sem ismered. Először ismerd ki magad, gondold végig milyen ember az akivel jó, harmonikus kapcsolatod lenne és aztán keres olyat. Annak semmi értelme ha egy pár állandóan veszekszik mert az egyik mindig A-t mond és gondol a másik meg B-t. Akármilyen szerelmesek is
2020. nov. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, ha annyira zavar a magány, hogy jobban érzed magad egy ilyan társsal, akkor meg van oldva. Én meg akarom adni magamnak az esélyt, hogy egy olyan társat találjak, aki nem csak logikai alapon illik hozzám, de lehet évek múlva máshogy gondolom majd. Mindenesetre 20-30 évesen szerintem kár lenne egy olyan ember mellett elkötelezni magad, akivel ilyen a kapcsolat.
2020. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2021. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!