Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még lehetek jó ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetek jó ember a nők szemében, hogy nem vagyok vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Egyre több a vegetáriánus, sőt vegán ember. Teljesen igaz, hogy aki állatokat kínoz és öl, az nem jó ember, lelkileg defektes. Nos én magam sosem bántanék egy madarat sem, nemhogy egy emlős állatot, viszont fizetek a barbár hús- és tejiparnak azért, hogy ezt megtegyék helyettem.

Tudom, óriási képmutatás. Rengeteg női ismerősöm vagy vegán vagy próbálkoznak vele. Én még nem jutottam el arra a szintre sajnos. Mi férfiak amúgy se vagyunk olyan intelligensek érzelmileg, mint a nők. De valamit jelent azért az is, hogy egy héten csak kétszer eszek húst? Tudom mennyire egészségtelen is, próbálkozok leszokni.



2020. nov. 12. 16:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Vegetáriánusként mondom, hogy sok nőnek az is szimpatikus, ha az illető férfi elismeri a nagyüzemi hús- és tejipari kihasználását az állatoknak és nem puffog meg dumál bele abba, hogy a másik mit és miért eszik.

Még akkor is, ha ő maga még heti 2x eszik húst.

2020. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#9 sírj.
2020. nov. 12. 17:12
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 ez igaz lehet. Egyébként nekem unszimpatikusak a megrögzött dögevők.
2020. nov. 12. 17:17
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok vegetáriánus, ahogyan a barátom sem az. Mi az állatvédelemnek egy kevésbé divatos (nagyon sokan csak azért mondanak le a húsról, hogy elmondhassák, hogy ők mennyit tettek az állatokért) módját választottuk, vagyis az önkénteskedést. Tavaly két hónapig dolgoztunk egy ázsiai rezervátumba, de a nagy vegánok többsége nem tenne tized ilyen megerőltetőt se. (Önfényezés vége.)

Szerintem nem minden vegetáriánus lánynál elvárás, hogy te is az legyél, de az igen, hogy tiszteld azt, hogy ő az és ne próbáld megváltoztatni, esetleg, hogy ismerd el, hogy sokszor tényleg embertelen körülmények között bánnak az állatokkal.

24/L

2020. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a nők-férfiak dumát, fél mindenki egyes szám elsőben beszélni?
2020. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

#14 Mar bocs, de tobb evnyi vegansagert sokat tobbet teszel sokkal tobb allatert mint az onkendeskedessel. Mondom ezt, hogy en is szoktam menhelyen.

Az allatvedelem a tanyerodon kezdodik. Nekem mindig alszentseg volt, allatkinzokat szidni a kutyak miatt, mikozben tamogatod napi szinten az allatok kiszakmanyolasat, megoleset. Bocs, de kikivankozott :)

2020. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#14 nem-e? Szerinted mennyire lehet megerőltető egy életen át megvonni magadtól a sajtot, tojást, húst stb.? Más is segít állatokon önkénteskedéssel. Te próbáltál már vega lenni? Ha nem, ne pattogj. Tudtad, hogy a vegánok ökológia lábnyoma a legkisebb a Földön? A nagy vegánok többsége hozza a változást. Azért mert te önkénteskedtél (ez szép dolog) nem fog csökkeni a hús iránti kereslet.
2020. nov. 12. 18:03
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát tudod én szarok rá milyen vagyok egy vegán szemében.

Talán még van az országban olyan nő akivel lehet egy jó marhapörköltet enni.

2020. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny repat kitepik a foldbol, jaj....
2020. nov. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem, nem csak úgy általánosságban a nőknek akarsz tetszeni, hiszen a társadalom nagy része nem vegetáriánus, és a nők között is rengetegen vannak, akiknek ez az irány ellenszenves.


Ha a konkrét kiszemelted vega vagy vegán, az már nehezebb ügy. Van, aki elfogadja ezt, és van akinek az értékrendjébe nem fér bele, hogy húst vegyen, főzzön, tároljon a hűtőjében, stb. Valószínűleg már azt is értékelni fogja, hogy próbálsz változtatni.


Ha pedig annyira megerőltetőnek érzed, hogy lemondasz bizonyos ételekről, akkor valószínűleg még nem találtál olyanokat, amik kellően laktatóak, táplálóak, finomak. Ha szeretnél vega lenni, kezdj el kísérletezni. Olvass recepteket, próbálj ki rengeteg új ételt.

2020. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!