Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a magasságom ugyan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a magasságom ugyan is alacsonynak érzem magam. Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés

177cm vagyok. Társaságomban mindenki magasabb nálam. Sulinkban éppen hogy csak magasabb vagyok a lányoknál.

Nektek mennyire zavaró? Ki milyen magas? /Félek hogy, ha megtetszik valaki aki magasabb nálam akkor a magasságom miatt lehetnek problémák/

18/f



2017. dec. 7. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy. Ha nincs probléma, majd csinálsz. :)
2017. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Boven atlagos kategoria a magassagod.
2017. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
177? Tökéletes!
2017. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen egyet értek veled. Én, a 178 centimmel, azon gondolkodok, leköltözök a vakondokok közé, ne is lássák, milyen törpe vagyok:)))
2017. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

En 173 vagyok, volt mar magasabb baratno is. Van akit zavar van akit egyaltalan nem :)

25F

2017. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Jo ez mar provokalas :D Mike Tyson szamitott alacsonynak ilyen magassaggal, de csak mert o nehezsulyban bokszolt ott pedig azert 190 alatt kevesen voltak mar akkor is. Nyilván nem vagy acsony max atlagos, es ha nincs csajod nos az nem a magassagod miatt van :)
2017. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Én alacsonyabb vagyok nálad, és engem sose zavart. Sőt, örülök neki, hogy nem vagyok magasabb, se alacsonyabb.
2017. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es! "Azért kerülnek a nők mint a pestist mert egy komplexusos gyökér vagy"

Mivel k.rvára nem ismersz így ne merj ilyet írni. A gyökér kettőnk közül itt te vagy. Nem azt mondtam hogy kerülnek a nők, hanem zavar a magasságom de akkora intelligenciával nem hiszem hogy, meg fogod érteni. Azért mert nem vagy képes értelmezni a kérdést ne én legyek már gyökér. Nem kell plusz dolgokat látni a fent leírtakba mr.gyökérke!

2017. dec. 7. 16:08
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
na indul a GYP harc, amúgy meg abba igaza van a heteskének, h röhej ezen vergődni, teljesen jó magasság, mentalitásod a gyász
2017. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

Bocsi kérdező, de IGAZA van a 7-es válaszolónak!


Párom 172 centi, szóval kérlek, ne rinyálj itt a 177 centis magasságoddal. A hozzáállásod és a pesszimista felfogásod a probléma, ami kiütközik a külső kisugárzásodra is.

Szerinted nem látszódik rajtad, ha utálod magad?

2017. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!