Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan híresség, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan híresség, akiért otthagynátok a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
Olyan híresség (bárki lehet, magyar és külföldi is, nő és férfi, bármilyen szakmával, tehát színész, modell, politikus, zenész, sportoló, író, akármi), akivel ha azt mondanák hogy összejöhetsz, megismerheted, lefeküdhetsz vele stb. akkor otthagynátok érte a jelenlegi párotokat? Csak őszintén, úgyis anonim!

2020. nov. 15. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Nem vagyok bolond.

1. A kapcsolatom tökéletes, nem adnám fel egy dugásért, ami még csak nem is biztos, hogy jó lesz.

2. Lehet túl szentimentális vagyok, de nekem a szexuális vonzalomhoz az is kell, hogy ismerjem és kedveljem az illetőt. Annyi nem elég, hogy jól néz ki.

Talán ezek miatt nem is rajongtam soha elvakultan egyetlen hírességért sem.

2020. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Tök jó kérdés. Nekem van olyan világsztár aki nagyon tetszik, vonzó benne hogy világsztár, hogy milliárdos. Viszont nagy nőcsábász meg kur.ázni is szokott ami visszataszító, félnék a nemibetegségtől, illetve nem ismerem a valódi személyiségét, értékeit. Őszintén nem tudom 🙈 a mostani párom nekem tökéletes
2020. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 hikb válasza:
82%
Timothée Chalamet
2020. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, nem tudnék tükörbe nézni, ha megtenném.
2020. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagynám a nemlétező páromat Wolfgang Novogratz-ért ;)
2020. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám. A hírességek életvitele számomra túl hektikus. Plusz miért is kellene tönkretennem egy teljesen jól működő harmonikus kapcsolatot? Szeretem a férjem, mindenben számíthatunk egymásra és amink van, azt közösen értük el. Nekem ez többet ér mint paparazzik elől futni az utcán egy híres pasi oldalán.
2020. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Én a barátnőmmel letisztáztam, hogy ha lesz egyszer esélyem, Alexis Jordanért elhagyhatom. Neki is megvan egy hírességgel a kilépési záradéka.
2020. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno tini koromban voltak sztárok, akik megmozgatták a fantáziámat, de már kinőttem belőle. Egyrészt amit a média mutat belőlük, az csak egy szerep/nem a teljes személyiségük. Másrészt egy híresség velejárója a bulvármédia. Zavaró lenne, ha heti szinten mindenféle pletykákat írnának rólunk a nagyobb olvasottságért.
2020. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Itt szinte senki nem csinálna ilyet, mert annyira fontos jófejnek tűnni. Pedig arc, név nélkül megy a válasz. A valóságban mindenki élne a lehetőséggel. Sőt nem csak filmsztárokért hagyják el emberek a párjukat, hanem ordas k..vákért, vagy büdös bunkókért is.
2020. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
9/9 én a 2-es vagyok és teljesen egyetértek veled!!
2020. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!