Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan híresség, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan híresség, akiért otthagynátok a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
Olyan híresség (bárki lehet, magyar és külföldi is, nő és férfi, bármilyen szakmával, tehát színész, modell, politikus, zenész, sportoló, író, akármi), akivel ha azt mondanák hogy összejöhetsz, megismerheted, lefeküdhetsz vele stb. akkor otthagynátok érte a jelenlegi párotokat? Csak őszintén, úgyis anonim!

2020. nov. 15. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vállanánk be, ha megtenném? Miért olyan marha hihetetlen, hogy valakit bazira nem érdekel egy sztárocska és nem elég annyi egy kefeleshez, higy jól néz ki, meg híres?

Egyéjszakás kalandok se volt sose, mert nem érdekel. Nem azért, mert nem lett volna lehetőség, hanem mert nincs rá igényem.

Előbb tudom elképzelni, hogy hosszú évek után ellaposodik egy kapcsolat és beleszeretek valakibe, minthogy egy sztárral dugjak.

2020. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó, hát tudok mondani olyan színészt, aki meglehetősen jóképű ... :D

De nem hagynám el a páromat. Azért mert a személyiség számít hosszútávon és azt meg nem ismerem nyilván. Mire megyek, ha sármos, de közben meg magánéletben egy idióta?

Másik meg reálisan belegondolva, nem hiszem, hogy hosszútávon együtt tudnék lenni egy színésszel, aki mindenfelé forgat és alig van ideje.

2020. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Karakterekért igen, könyvekben, sorozatokban, de azok nem léteznek. Pont az a vonzó bennük, hogy kiszámíthatóak, 100%-ban ismered őket, a reakcióikat.
2020. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mért nem elég ha bevesszük harmadiknak?
2020. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom el a páromat míg meg nem hal, vagy jobbat nem találok.
2020. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs párom,de lehet,hogy adott esetben megtenném.Pl kislány korom óta tetszett egy ilyen híresség,a huszonkét évem alatt nem láttam még olyan jóképű pasit.Bàr ez nyilván rajongás,addig amíg a belsőt nem ismered,addig ilyenről nem is lehetne beszélni.Igazából szerintem némelyik rosszabb,mint az átlag.Drogoznak,isznak,kurvá*nak,elég nagy valószínűséggel mindenki csalódna,ha ténylegesen megismerné az ilyen celebeket.
2020. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát lenne jó pár! 20 év házasság, nekem nem is kellene hogy sztár legyen! 😀
2020. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!