Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jutottam eszébe ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutottam eszébe ennyi idő után?

Figyelt kérdés

4 éve történt: egy nagyon jó barátnőmmel benne voltunk egymásnak a minden napi életébe. volt egy rokona, akiről én is sok mindent tudtam, mert mindig panaszkodtak rá, hogy csajozik, ezt csinálja azt csinálja. egy nagyképű tuskónak tartottam, így hallásból. ő is csak szóbeszédből hallott rólam, mert én meg sokat segítettem nekik és a jó szívű segítőkész embert „ismerte meg” bennem hallásból

egyszer véletlen találkoztunk, pedig több 100km-relakunk egymástól. vendégségbe jött a bnőmékhez. végre arcot is tudtunk a névhez párosítani.

rögtön szimpatikusak voltunk egymásnak, de 2 szónál többet nem váltottunk, mert sietem. majd egy pár nap múlva elkezdtünk írogatni egymásnak, már naponta többször beszélgettünk. akkor én pont kiléptem egy háborgó kapcsolatból, neki meg se veled, se nélküled kapcsolata volt a bnőjével. igazából tényleg csak beszélgettünk egymással a mindennapokról. megosztottuk egymással a jókat, rosszakat. naponta 10x minimum beszéltünk, rengeteget írtunk. majd videótelefonáltunk egyre többet. lelkitársként tekintettünk egymásra. ő rengeteget bókolt, én nem mert viszonozni.

megbeszéltük, hogy találkozunk.

a lánya mondta, hogy végre megismerhet és hogy nagyon sokat beszél rólam az apja. mikor költözök oda..

akkor ott egyszer megtörtént a szex és vissza állt minden a régi kerékvágásba másnaptól. bár ritkultak a beszélgetések, mert ő közben visszament dolgozni egy betegség után. én nagyon bele szerettem, ő meg lekoppintott szép lassan. nagyon rosszul esett, de túl tettem magam rajta. mikor megismerkedtem valakivel, megint hívott, csak hogy mi újság velem. ennyi volt. ez volt 3 éve. 1 évig tartott kb. a "viszony" ami nem is volt az.

bár én meg mint egy kis hülye csirti írogattam neki, meg bejelöltem , sose jött egy visszajelzés tőle, szerintem le is tiltott.

nem is hallottam róla régóta mert közben elköltöztünk, a bnőmmel sem tartom a kapcsolatot egy tragédia miatt sajnos ....

pár napja bejelölt fbon és folyamatosan likeolgat. össze jött egy régi barátnőjével akivel csalta az egykorit...most 1 éves a kislánya...ennyit tudok. tudom ez a likeolás gyerekes dolgog, de miért most tűnik fel? most felszakítja a sebeket megint mert tényleg szerelmes voltam belé.

mit jelenthet ez? én párkapcsolatban élek, meg 1000% hogy nem lehet semmi közöttünk, de a miértekre ti mit mondanátok?


2020. nov. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz hallani? Lehet unalmas a szex otthon, vagy hiányzik a rajongás, egyik sem rólad szól..
2020. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű, nem elég otthon a szex és eszébe jutott az idióta tyúk aki egy csettintésre ugrani szokott. El ne hidd, hogy te kezdtél el neki hiányozni mindezek után és azt se hidd, hogy te vagy az egyetlen akinél újra felbukkant.
2020. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Xdddd, bocsmàr. Van arra reàlis érved, hogy az első bekezdés utàn miért is àlltàl szóba vele?


Az viszont érdekes, hogy a kislànyàt is milyen ügyesen hasznàlja a csajozàshoz. Ezúton is üzenem neki, hogy : "Széééppp Mmmmunkaaaaaa".


A fenti hozzàszólókkal teljes konstellàcióban vagyok, ezen túlmenően.

2020. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jó a kapcsolata és hiányzik neki a rajongásod. De te nem hiányzol neki, abban biztos lehetsz.
2020. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha kósza numerára akar tartogatni, mert tudja hogy egy csettintésre ugrassz neki
2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!