Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak? Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Mit szólnátok, ha szerelmet vállalana a szeretőtök?

Figyelt kérdés
Vagy akivel szexkapcsolatban vagytok.. Vagy úgy alapból, ha egy nő elmondanád az érzéseit. Nem nyálas és kovetelozo formában, csak finoman tudtodra adná, hogy többet érez és kicsit többet szeretne, mint csak szex, pl több időt.
2020. nov. 18. 22:52
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Sajnos megtettem.. Válasz "nem mondok Rá semmit"
2020. nov. 21. 14:10
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% fejvesztve menekülne
2020. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Úgy lett. Azóta sem jelentkezett, csak annyi írt este h későn ér haza és nem tudunk beszélni, ahogy szoktunk. Azóta egyszer kerestem reggel és semmi válasz. Szerintem ez ennyi.
2020. nov. 21. 15:20
 24/29 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg csak szexre kellettél neki. Vagy beijedt, hogy mekkora anyagi teherrel járna elhagyni a feleségét.

Sajnálom, hogy így jártál.

2020. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom, azért még várj. Lehet csak rendbeteszi fejben a dolgokat.
2020. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nincs felesége
2020. nov. 21. 16:59
 27/29 anonim ***** válasza:
Mit tudunk róla azóta?
2020. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit. Bár máskor is volt, hogy eltűnt 1-2 napra, az nap küldött még üzenetet, de semmi olyat.. Aztán azóta nem, de alapból sem beszélünk minden nap. Inkább 1-2 naponta.

És most nem is akarom keresni, békén hagyom kicsit. És nem is tervezem fel hozni a témát, ha egyáltalán még találkozunk.

2020. nov. 22. 19:56
 29/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom . Nehéz , de engedd el ! Jön egy normális akinek majd Te lehetsz az első.
2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!