Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mégis mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mégis mi tetszik nektek az ilyen tipikus 165 cm és 45 kilós típusú nőkben?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem egészséges.

2020. nov. 19. 13:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
46%
Ja, es ha megfogadtok egy jo tanacsot, ti gyerektestre gerjedok, ezt nem veritek nagy dobra, mert bizony sok emberbol ellenzest valt ki, es nem csak a "balnakbol" es meg nem is csak a nokbol. Azzal nincs baj ha valaki a teltebbeket vagy a vekonyabbakat szereti. De ez a gyerek/tini kategoria.
2020. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
85%

#21 Abba nem gondolsz bele hogy mondjuk valaki nem tud hízni betegség/genetika miatt? Esetleg ha ekkora méretei vannak, akkor érezze szarul magát mert ""pedofilok"" gerjednek rá? :D

Hát te normális vagy? A gyerektest nem vonzó, de nem is gyerekekről beszélünk, hanem felnőttekről, akik vékonyak.

Ha csípi a szemed hogy valaki csinos, inkább fogyj le, ne itt krákogj. :)

2020. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
23%
18, 20, 21-nek pedig igaza van. Írom ezt úgy, hogy én is genetika és betegségek miatt vagyok gereblye. Erre a testre tényleg csak a beteg fazonok gerjednek, és ami azt illeti, igen, emiatt lehet sz*rul éreznie magát az ember lányának, van miért.
2020. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
30%

Te kevered a szezont a fazonnal.

1. Nem kell senkinek, hogy szarul erezze magat, ha beteg kezeltesse, de lehet izmosodni, formasodni es maris nem lesz 45 kg. A magassagot igen, de a sulyt ne kenjuk mar a genetikara legyszi ez nagyon alap.

2. A 165/45 az nem vekony, hanem anorexias. Es nem a magassaga baj, hanem a hozza tartozo kg. Ha tetszik, ha nem ez teny, de nezz utana nyugodtan mashol is.

3. A csinos nem itt kezdodik NEKEM. De a valaszolok tobbsege alapjan latszik, hogy masnak meg ez jon be, akkor meg mit erdekel az en velemenyem?

4. Nem szemelyeskedem, de 4! gyereket szultem, amikor a ferjemmel megismerkedtem 20 evesen, 58 kg voltam. De voltam a terhessegeim vege fele 95 is. Aztan visszafogytam es teljesen elegedett vagyok a jelenlegi sulyommal 4 gyerek utan, igy 40 fele. Es nem akarok a 60bol egy grammot sem fogyni, de majd 40 fele rajossz te is.

5. Ha te jol erzed magad, sot duskalsz a ferfiakban, akkor ne foglalkozz azzal, hogy egy nevtelen gyakoris azt gondolja, hogy igen ez gyerektest.

2020. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

#24 Lehet izmosodni, formásodni. Hát te ezt csak tudod, hogy különböző genetikai hajlamokkal, betegségekkel miket lehet csinálni. :)


Neked anorexiás, neked nem tetszik, de más nem így van vele. Az hogy nem is vagy orvos, de anorexiával diagnosztizálsz látatlanban valakit 2 mérték alapján... nálad van gond.


Beteg alakoknak tetszik ez? Válogassátok már meg a szavatokat. :D Akkor aki így néz ki, az ne ismerkedjen, azt ne legyen kapcsolatban, mert akkor majd betegnek nézik a párját? Mondjuk az így fel se merül az a fejetekben, hogy valaki belsőre is választ párt? :D


A névtelen gyakorisnál azért meglepő, hogy kollektív embercsoportokat minősítget az interneten, számomra ez áraszt frusztrációt.

2020. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ostoba embert amit itt összehordott a szél! Milyen pedofil hajlam te nagyon buta? A csontozat is számít te debil! Én mutatok neked olyan 165/45-ös nőt, hogy elalélnél tőle és nem anorexiás! Szeretnétek ti olyanok lenni, aztán megy az irigység. Nekem volt röplabdás barátnőm, kb. ezekkel a paraméterekkel. Kb. a fél világ a nyálát csorgatta rá. Persze elefánt csontozattal kb 70kg lett volna.


Gyerek test meg pedofília... az, az ostoba fejetekbe! Én sem mondom egy 80kg-os nőre hogy tehén, meg azokra sem hogy betegek, akiknek ezek tetszenek. Nekem nem, másnak meg igen. Bebacna, ha mindenkinek a te ízlésvilágod jönne be. Az meg a másik, hogy ki mit látott otthon. Nekem sportolók voltak a szüleim, én sem ételben, sem emberben nem szeretem a zsírosat, taszít. Viszont csak mint párkapcsolatra, mint embert elfogadom. Ha meg irigységből megy a szöveg, az meg már nem az én bajom.

2020. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
30%

Ostobazhatsz ahogy tetszik, de ird mar be egy kalkulatorba, es meglathatod, hogy ez bizony a sovany kategoriba esik, csontozat ide vagy oda. A baratnod meg gondolom tini volt vagy nagyon max. huszon, az azert megint mas teszta.Egy 18 evesre persze, hogy csorgatja a nyalat a fel vilag. De en nem is huszoneves fiucskakra gondoltam, hanem erett 30as, 40es ferfiakra.

Mint mar fentebb is irtam (szovegertes!!!!), mindenkinek mas tetszik es mindenkinek mas a velemenye. De azt is elhihetitek, ha ki nem is mondjak a szemetekbe, hogy sokan latjak ezt hozzam hasonloan es meg is van rolatok a velemeny, ha 40es ferfikent ezekkel a parameterek rendelkezok jonnek be.Igy ha jot akartok ezt nem reklamozzatok, de nekem aztan mindegy. De ha te huszoneves fiucska vagy, akkor ez nem rad vonatkozik. Reszemrol nincs tovabbi hozzafuznivalo.

2020. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
77%
De jó hogy megmondtad itt országnak világnak hogy ki mihez tartsa magát! :D Ezentúl majd minden férfi a fű alatt közlekedik. Ja hogy sokan így látják rajtad kívül is...aha, úgy már mindjárt más! Mert hát ugye aszerint ítélünk embereket, hogy kinek milyen az ízlése. Mondom én, nagy úr az irigység! ;) Képzeld, 40+-os vagyok, és találkoztam már olyan nővel, nem is eggyel, aki ezeket a paramétereket hozta. Hmmmm, csodálatosak voltak, számomra inkább ők, mint a 70kg. Húúú de pedofil vagyok! Azért a 7 éves lányomra, de még a 15 éves tinikre sem gerjedek, sőt, sosem éreztem késztetést erre. Ha meg megkérdezi valaki hogy milyen típusú nők tetszenek, akkor meg elmondom. A hozzád hasonlóakon kívül nem hiszem hogy valaki megjegyzést tenne. A te vagy a "sokak" véleményén meg max egy jót mosolygok, és ha lesz időm, még sajnálni is foglak téged, és a "sokakat", amiért nem adott az Úr nektek is valami szép formás testet. Érdekes, az a nő aki meg van magával elégedve, magasról tesz más ízlésére. Lehet ez akár egy túlsúlyos is. Na de mint mondtam, a te bajod nem az én keresztem. Legközelebb ha nyomatékosítani vagy általános érvényűvé akarod tenni a véleményed, írd oda a végére hogy "irgum-burgum"! ;)
2020. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
54%
#28 Abszolút egyetértek!!!
2020. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi seggfej van itt. Szomorú. Anyátok biztos nagyon büszke rátok. A nádszál. 😓
2020. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!