Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti milyen hètköznapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti milyen hètköznapi meglepetèseknek örültök?

Figyelt kérdés

Egy nőnek lehet venni virágot, csokit, el lehet vinni vacsizni, meghívni egy kvra.


Egy pasit mivel lehet kènyeztetni, meglepni? Kifejezni, hogy gondolok rá?


Pl szoktam páromnak venni csokit, de ezen kívül nem tudom mivel lephetnèm mèg meg. Egyik nap megmasszíroztam. Segítsetek.



2020. nov. 22. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Orál 😉 díjazni fogja.
2020. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Jön az ezernyi szopás válasz, készülj, és sírj, hogy ezek léteznek.


Remélem, a te barátod normálisabb.

2020. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
sör, csöcs
2020. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
🍿😀
2020. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
2# szóval aki szereti az orált, az nem normális?
2020. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem normális, hogy egy férfinak mással nem lehet örömet okozni, csak ha szopogatod a nemi szervét.
2020. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

6# nem csak azzal lehet, de jó pár dologgal már meglepte a kérdező.

1,5 - ös voltam és nő 🤷‍♀️

2020. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Megleped egy szexi hálóruciban
2020. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Jó pár dologgal meglepte? Csoki és masszázs, ennyit látok. Nem érdekli egy könyv, egy étterem? Valami program? Nem lehetnek a férfiak ennyire sekélyesek, hogy minden olyan kérdésnél, ahol meg akarja lepni őket valaki, azok a válaszok, hogy orál, anál, hármas, öltözz be, vetkőzz le, stb.
2020. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a francból tudjuk,hogy minek örülne?

Nem értem ezeket a bugyuta kérdéseket.Szerinted mindannyien egy kaptafára készültünk,mind ugyanannak örülünk?Én szeretek horgaszni,az öcsém meg ki nem állja.Ő iszik alkoholt en meg utálom.

Te ismered vagy én?Én élek vele,vagy te?

Biztos van valami kedvelt hobby,vagy elfogltsága,valami,amit már rég szwrwtett volna megvenni,csinálni,megnézni..

.Ezekhez nézz valamit.

2020. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!