Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 hónapja még szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hónapja még szeretett egy fiú, akkor valószínű, hogy még mindig szeret, vagy már teljesen kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Utoljára március végén beszéltünk. Az egyik találkozás alkalmával csókolóztunk, utána pedig amikor legközelebb összefutottunk, hűvös volt, meg lerázott végül is.

Össze akart jönni velem szerintem, mert hónapokig írogatott, meg találkozni akart velem, illetve voltak olyan megjegyzései, amik arra engedtek következtetni, hogy többet érez irántam.

Lemondtam egy randit, és onnantól kezdve bunkó volt, bár egy-két szenvedélyes csók előfordult.

Amikor utoljára beszéltünk (március végén), akkor azt hiszem, megsértettem, mert felidegesített, amiért ennyire határozatlan, meg hol úgy viselkedett, mintha szeretne, hol meg került.

Azóta írtam neki vagy 3-szor, de nem válaszolt rájuk.

Ha ennyire össze akart jönni velem, akkor még szokott rám gondolni akkor is, ha haragszik, nem?


2015. máj. 12. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megszakította Veled a kapcsolatot, akkor ott valami komoly sértettség, kiábrándultság van mögötte. Lehet, hogy túl magas piedesztálra emelt és Te nem úgy viselkedtél vele szemben ahogy ezt korábban elképzelte....és egyszerűen megsértődött.

Ne foglalkozz vele, ha kiduzzogta magát majd jelentkezni fog...

37F

2015. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!