Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elköszönt, miután vérig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköszönt, miután vérig sértett és még neki állt feljebb? Megérné megkeresnem?

Figyelt kérdés

"Igazából örülök is, hogy már szinte milf vagy. Ne sértődj meg, ők is lehetnek szépek, csak azt mondom, hogy jó, hogy idősebb vagy, nekem bejönnek az idősebb nők. Volt 37 éves exem is, ő is idősebb volt, és mégis vonzónak találtam"


28 éves vagyok, 52 kiló, XSruhák, feszes test, se narancsbőr, se stria, elegáns ruhák, 170cm, egy hete megkérdezték hányadikos vagyok és általában a lányom nővérének néznek vagy a bébiszitternek.


Azt hiszem vagy valami perverz, aki anyákra bukik, vagy tényleg így lát engem, akkor azért nincs rá szükségem. Ami vicces, hogy 34 éves és úgy tesz, mintha nem esett volna le neki, hogy vérigsértett. Ismerős szerint direkt gúnyolódott, de most nem válaszoltam, csak egy egy szóval, közölte hogy bunkó vagyok, pedig ő próbálkozott és elköszönt. 34 éves, vagy nagyon gyenge szociálisan, vagy nem tudom mi baja van, de zavar a helyzet.



2020. nov. 5. 08:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan. Kirohogtem volna! Miert nem mondtad: "Koszi a bokot, de te tulsagosan oreg vagy hozzam."
2020. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a fenének akarnád megkeresni ezekután? Mi a kérdésed?
2020. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért akarod megkeresni.
2020. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, szard le?
2020. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mert lehet bóknak szánta, hogy már beleférek az általa preferált ideális nő képbe, simán el tudom képzelni, hogy “milfeket” tart vonzónak, a tudatot, hogy valaki anya és már nem lány, hanem “érett nő”.


Na meg nem tudom, hogy túlreagálom e, én szeretek magamra huszonéves felnőtt nőként gondolni, aki csinos és fiatal felnőtt(tehát nem “fiatalos”), mert én így érzem jól magam, ezt az állapotom tartom vonzónak, de ha más máshogy, mástól lát vonzónak, az nem biztos hogy rossz.. Vagy igen?


Plusz olyan sok (más) közös van bennünk, tetszik, meg jót beszéltünk, amíg ez fel nem jött. Elismeri a hibáit és az én viselkedésemet is eddig jól látta. Most is ügyesen levette, hogy bunkó voltam, mert tényleg passzív voltam direkt.


Az az egy a bajom, hogy miért tart vonzónak, már ha igazat mondott és nem csak gúnyolódni akart, vagy valami hülye pua trükköt alkalmaz.

2020. nov. 5. 09:28
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

oké. Ha te is játszmázol vele, akkor viszont megérdemled, bármit is akart ezzel mondani.

Nekem innentől gyerekesnek tűnik a viselkedésed.

2020. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezt játszmázásból mondta szerinted? Nem azért, mert tényleg milfekre gerjed és örül, hogy engem is annak lát?
2020. nov. 5. 09:34
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy 28 éves nő mióta milf? 🤔 pláne, hogy a leírásod alapján umúgy nézel ki, mint egy gimnazista.
2020. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Most tényleg ez a nyomorék érdekel Kérdező!?

Ez a retek egy pillanatig is megmozgatott ezek után?

Vetted a fáradtságot és kiírtál róla egy kérdést!??!

Komolyan nem értem, hogy "normálisnak tűnő" felnőtt nők miért pazarolnak időt és energiát az ilyen alakokra.

2020. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Jó, asszem leírom neki, mit gondolok, akkor nem fogok rajta rágódni.
2020. nov. 5. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!