Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti nem jövök be neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, még egyetemen ismerkedtünk meg. Egyszer nagyon magam alatt voltam, mert 23 évesen még nem volt barátom, nem is tartom szépnek magam, és semmi különleges nincs bennem. Erre ő azt mondta, hogy ő szépnek lát engem, és ha nem lennénk barátok, bepróbálkozna nálam, de így nem akarja elrontani ezzel a barátságunkat, hogy lefekszünk. Mondom persze, most ezt csak azért mondja, hogy vigasztaljon. Állítása szerint nem...

Ez szerintetek is csak duma volt, és valóban nem jövök be neki, csak jobb kedvre akart deríteni? Ha valóban bejönnék neki külsőre, akkor már lépett volna, nem?


2020. nov. 23. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet hogy szépnek lát, viszont annyira nem akart tőled kapcsolatot, mert akkor lépett volna.
2020. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen! Amúgy 1000%hogy hetero?

Szerintem nem jössz be neki mint nő, mert nekem ha határeset lenne külsőre egy nő,de legjobb barátom lenne,biztos hogy le akarnám vele élni az életem.

Hiszek a barátságból szerelemben.

2020. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, hetero, mindig voltak barátnői. Ha meg nem volt kapcsolata, akkor egyéjszakások. Csak tőlem nem akart semmit....
2020. nov. 23. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye lehetek őszinte?? Nem jössz be neki!!!
2020. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez tulajdonképp bepróbálkozás volt, de te gondolom lapítottál mint szar a fűben. Akkor minek nyomuljon tovább ha erre nem reagáltál...
2020. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit reagáltam volna arra, hogy nem akar lefeküdni velem, mert csak barátok vagyunk? De nem is ezzel van a baj, csak nem értem akkor minek kell hazudnia.
2020. nov. 23. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kövér, akkor mi okunk lenne azt feltételezni, hogy hazudott?

Ha dagadt vagy, akkor gondolom, hogy vigasztalni próbált.

2020. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet szépnek lát, csak szexuálisan nem vonzod. Van ilyen is.
2020. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!