Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik vannak ezek mögött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik vannak ezek mögött a problémák mögött, miért alakultak ki? És mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a való életben teljesen mást tapasztalok. Életem során már több, különböző társaságban voltam. Élőben és interneten is. Viszont, amit itt tapasztalok, azt sehol máshol nem láttam. Mi annak az oka, hogy itt ez az átlag alakult ki? Miért vonzza ennyire a megkeseredett nőket ez az oldal? A való életben miért nem ez az általános? A való életben lévő nők miért szörnyülködnek az itteni átlag nőkön?


Olyanokra gondolok, hogy:

- Volt egy kérdés, ahol szóba került, hogy a nők egy része szeret gondoskodni és kaját csinálni. Aztán, a kérdés vége az lett, hogy nők írogatták, hogy ilyen nincs, amelyik nő magától kaját csinál elvárás nélkül, az elmebeteg.

- Ma volt egy kérdés, ahol tök normális az itteni átlag nők szerint, hogy a férfiakat erőszaktevőnek nézik.

- Egy másik kérdésnél ma kiakadtak, hogy egy legénybúcsún mégis hogy lehet sztriptízes csaj.

- Tegnap vagy tegnapelőtt egy kérdésnél több nő is kiakadt, hogy az utcán csókolózni undorító és primitív.

- Egy kérdésnél 10-ből 9 nő azt írta, hogy Orbán fiatalon jól nézett ki és randiztak volna vele.

- Azt már meg sem említem, hogy elég sokszor a női érvelés az oldalon annyiból áll, hogy hozzávágják a másikhoz, hogy az szűz/sosem lesz nője/incel.


Az a helyzet, hogy ezt valahogy a valóságban nem látni. Egy csomó nő önként csinál kaját, ahogy egy csomó férfi is a párjának és ezen senki sem akad ki. A legénybúcsús, szülinapos táncoslányokon is mindenki csak röhög, ahogy a chippendale srácokon is. Tényleg, még a saját anyám is, aki azért nem a mai korosztályhoz tartozik. Sőt, még a barátnőm sem akadna ki, ha ez lenne legénybúcsúnál. A csókolózást meg sem említem... Gimiben még a tanárokkal is szóba került osztálykiránduláson és egyikük sem akadt ki. Akkor most a tanárok primitívek és undorítóak?


Ezt a szűzvagynincsnődincelvagy szöveget pedig még soha, sehol nem hallottam élőben.


Itt miért ennyire más az átlag és szerintetek ez az eltérő átlag, mennyire tud hasznos válaszokat adni a való életből jövő emberek problémáira?



2020. nov. 23. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na mégis mit gondolsz? Mert ide csak az jön, akinek nincs jobb dolga. Most szingli vagyok, ráérek, itt ütöm el az időm egy részét. Amikor kapcsolatom van, tizedannyit sem töltök itt. Azok a nők meg pont nem kellenek senkinek, akik úgy gondolkoznak, mint amiket fent felhoztál példának, így jó sok idejük van.

Na meg arról se feledkezzünk meg, hogy a "nők" fele valójában nem is az. Illetve a harmadik rétegről, a fehér lovagokról, akik minden férfiba szívesen belerúgnak.

2020. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a sok időt itt töltő emberek legnagyobb része besorolható az "unatkozó", a "frusztrált", vagy a "lelkisérült" dobozba. ennek megfelelő a válaszok összetétele is, női és férfi oldalról egyaránt.

az incelezést azért nem hallod sűrűn, mert azok a megnyilvánulások, amikre ez reakcióként érkezik, az arc nélküli észosztók világában nagyságrendekkel gyakoribbak, mint a való világban (ahol komoly égést kockáztat velük az ember).

2020. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerencsere az ide irogatok sem az atlagpasikat kepviselik kulonben mar reg feladtam volna a parkeresest (van parom egyébként). Sztem a táncos lány kiakasztó, ha a vőlegény cimborài eròltetik azért ciki mert maguknak akarjàk, ha a vőlegény akarja akkor meg azért ciki
2020. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy kérdésnél 10-ből 9 nő azt írta, hogy Orbán fiatalon jól nézett ki és randiztak volna vele."


Volt ott több válasz is, ami pont nem volt. Pl. az én válaszom is, hogy cigánnyal soha.

2020. nov. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb említett kérdést láttam. Az, hogy a te környezeted olyan gondolkodású, stílusú mint te, valahol egyértelmű, hiszen ez alapján választasz barátokat, akik ez alapján keresik a párjuk és oda-vissza hattok egymásra. Másoknak mások a tapasztalatai, gondolatai, véleménye és az ő ismerősei között meg az az általános. Ez ennyire egyszerű.

A másik, hogy lazán figyelmen kívül hagyod a többi választ, csak az zavar ami a tiédtől merőben eltérő.

A "minden férfi erőszaktevő" kérdést meg te forgatod ki. A hozzászólások többsége, megkockáztatom, hogy egy-két kivétellel, arról szólt, hogy ha egyedül vagy, esetleg a kihalt utcán sötétben és jön egy idegen férfi, akkor elővigyázatosabb az ember, mert ha megtámadják, kevés esélye lesz megúszni. Ezt te, illetve még ott páran próbáljátok általános férfigyűlöletnek beállítani. Ez sima túlélési ösztön. Ha szembe jön egy kóbornak tűnő kutya, vele is elővigyázatos leszek, pedig van otthon kutyám. Nem a kutyát nem szeretem, vagy akár gyűlölöm, hanem a helyzetben igyekszem jól dönteni és előre felkészülni bármire.

A sztripperes kérdésben egyéb kapható lányok is szerepeltek, de ami engem illet sztrippert se hívjon a párom. De én eleve nem olyan körben mozgó ahol ezt jó szemmel nézik. És nem azért mert "boomer" vagyok, mert gyanítom te írod mostanában az ilyen válaszokat. Hanem mert a szex két emberre tartozik a monogám párkapcsolatban. Ezt a férfi és a nő is elfogadta, mikor monogám kapcsolatba kezdett. Innentől számomra nincs kérdés.

Ha utcán csókolózni nem undorító (egyébként egy sima csók szerintem se az, de a tapperolás és light petting ami sokszor kíséri már engem is zavar) akkor a melegek is szabadon csókolózhatnak ugye? Hiszen a csókban nincs semmi undorító.

A kajás dolog olyan mint a monogámia. Ha vállaltad, mert ilyen párt kerestél és élvezed, tök jó. Más meg más alapján kereste a párját. A gond, vagy legalábbis a zavaró, mikor egy férfinek evidens, hogy minden nő szereti ezt a szerepet. Erre szokták itt felszívni magukat sokan. Bár engem ez se zavar. Amelyik férfi szerint a nő helye a konyhában, azzal úgyse jövök össze, innentől a kérdés tárgytalan.

De ezek a dolgok pl épp olyan egyértelműek az én ismerettségi körömben, mint az általad leírtak a tiedben.

Nem arról van szó, hogy x jó, y rossz, hanem arról, hogy sokféle ember, élethelyzet, tapasztalat van. Ez a sokszínűség adja meg a lehetőséget arra, hogy olyan csoportot találj ahol jól érzed magad. Ha találtál ilyet, akkor legfeljebb vitatkozni érdemes az oldalra jönnöd, hiszen itt várható, hogy nézet beli különbségeket fogsz tapasztalni. Én így is állok az oldalhoz. Akit meg tényleg zavar, vagy idegesít a másik véleménye, az idővel úgyis keres értelmesebb elfoglaltságot.

2020. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért erősen torzítasz. Én láttam a kérdések többségét, kommenteltem is oda. Pl.: az erőszakolósnál nem igazán az volt a lényeg, hogy minden férfi gonosz, emellett érveltem én is, de azért az ember mondjuk sötétben/rosszabb környéken/parkban óvatosabb, ha úgymond kiszolgáltatott helyzetbe kerülhet és akkor mondjuk egy pasi csak erősebb nála jó eséllyel. És nekem ne mondd, hogy egy egészséges óvatosság nem kell, mert engem meg a barátnőmet a KÖKI-nél kergetett meg két c*gány csávó este nyolckor, ami azért nem ennyi hajnali részegség. Azt a halálfélelmet te biztos nem élted át még, ha ilyen könnyedén ítélkezel.

A gondoskodással meg nincs gond, de nem minden nő szereti csinálni, ezt el kell fogadni. X ilyet, Y meg amolyan és biztos megvan rá az okuk, ez a külvilágban is így van. Ismerem mindkét oldal indíttatásait, az meg, hogy vannak érdekes emberek is ezeknél a kommenteknél.. hát, istenem odakint is ott vannak...

A legénybúcsún meg én is kiakadtam, hogy lazábbnak nevezett hölgyeket khm khm.. akartak odavinni sztripperek mellé. Hát, az nehogy már normális legyen. Aki házasodni akar az tudja, hogy az hűséggel kéne járjon, aztán meg nem előtte nap kell kiélni magát. Főleg,hogy asszem ott a haverok erőltették volna, de minek is? Egyébként ott meg a legkülönfélébb kommentek voltak, csak te azokat kedvesen kihagytad a sztoriból, mert az úgy nem elég "szenzációhajhász".

Na, tehát, hogy mi a probléma? Nincsen probléma, a nők között vannak normálisak, meg nem normálisak, ahogy mindig volt és lesz is. Ezt el kell tudnod fogadni..

A válaszokat meg itt már rég nem a hasznosság alapján adják és pontozzák sokszor. Sajnos. Azzal az érveléssel én sem értek egyet, hogy mindenki szűz incel lenne, de azért tény, hogy belőlük is van itt egy frusztrált keménymag..

2020. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!